„Krocząc wśród cieni” – premiera książki – Portal PR - 24PR
„Krocząc wśród cieni” – premiera książki

09.10.2014 Kategoria: Książki. Autor: admin

Książka Lawrence Blocka „Krocząc wśród cieni”, która właśnie trafiła na półki sklepowe – w towarzystwie ekranizacji filmowej z z Liamem Neesonem w roli głównej. O czym opowiada „Krocząc wśród cieni”? Poniżej krótki opis tego dzieła.

Boss narkotykowy Kenan Khoury jest bardzo zamożnym człowiekiem, nic więc dziwnego, że porywacze jego żony żądają za nią niebotycznego okupu. Wkrótce Kenan odzyskuje Francine, ale w kawałkach. Matt Scudder, były nowojorski policjant, a obecnie prywatny detektyw i trzeźwiejący alkoholik, na prośbę Kenana próbuje rozwiązać sprawę szokującego porwania, przemierzając posępne ulice Brooklynu. Wkrótce Scudder trafia na trop dwóch bezwzględnych psychopatów, których brutalna gra dopiero się rozpoczęła…

Lawrence Block – uznany amerykański autor powieści i opowiadań kryminalnych, spośród których największą sławę przyniosły mu cykle książek o prywatnym detektywie Matthew Scudderze, sympatycznym włamywaczu Berniem Rhodenbarrze i poszukiwaczu przygód Evanie Tannerze. Znakomita, brutalna i ostra. „People” Jeden z najlepszych współczesnych autorów kryminałów. Block nadał powieści detektywistycznej nowy, niezwykły wymiar. „Wall Street Journal” Proza Blocka ma szlachetny smak starej whisky. „Publishers Weekly” Po dwudziestu pięciu latach pracy w swojej branży Matt Scudder ciągle krąży po brudnych ulicach Nowego Jorku, jakby sam je wytyczył. Marilyn Stasio, “New York Times Book Review” Matthew Scudder to antybohater literatury kryminalnej, który zmienia zwykłych czytelników w ludzi uzależnionych od serii książek na swój temat.

Patronat nad wydaniem książki objął  Techland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.