Krzysztof Rejek nowym art directorem w e-point SA – Portal PR - 24PR
Krzysztof Rejek nowym art directorem w e-point SA

16.10.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Krzysztof Rejek został Art Directorem w e-point SA. Ten software house, wyspecjalizowany w rozwiązaniach internetowych kierowanych głównie do branży finansowej i e-commerce, konsekwentnie wzmacnia tym samym kompetencje w kreacji interfejsów graficznych.

– W e-point mocno rozbudowaliśmy dział projektowania User Experience, więc przyszła pora na położenie silnego nacisku na aspekty związane z projektowaniem graficznym. Krzysztof ma mnóstwo doświadczeń, a jego kompetencje kreatywne idealnie wpisują się w kierunek rozwoju firmy – mówi Łukasz Franczuk, UX Team Leader z firmy e-point SA.

Do kluczowych obowiązków nowego Art Directora będzie należało tworzenie pomysłów graficznych na potrzeby realizowanych projektów i przetargów, inspirowanie i nadzorowanie pracy grafików, a także wprowadzanie nowych koncepcji interakcji z markami obsługiwanymi przez e-point.

Krzysztof Rejek wcześniej był Art Directorem w Interactive Solutions, oraz Senior Designerem w Ars Thanea. Pracował m.in. dla takich klientów jak: Procter&Gamble, Adidas, Heyah, Philips, Microsoft, T-mobile, Nutricia, Yes Biżuteria.

e-point w czasie 18 lat funkcjonowania na rynku wyspecjalizował się w tworzeniu systemów internetowych „szytych na miarę” – rozwiązania typu omnichannel dla branży finansowej i międzynarodowe systemy e-commerce. Wśród klientów e-point są m.in. Amway, ING, Raiffeisen Polbank, Aleo.pl, PZU, Lion’s Bank, Toshiba, Link4, Aegon.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.