Manta Duo Galactic MS6001 – Portal PR - 24PR
Manta Duo Galactic MS6001

30.10.2014 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Manta Duo Galactic MS6001 – dla wymagających użytkowników Warszawa, 27 października 2014r. – Firma Manta S.A. największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i Oficjalny Partner Ekstraklasy, – wprowadziła właśnie do sprzedaży nowy phablet MS6001. To urządzenie przeznaczone dla wymagających użytkowników oraz wszystkich osób poszukujących wydajnego i funkcjonalnego telefonu w rozsądnej cenie. Manta Duo Galactic MS6001 jest już dostępny w sklepach w sugerowanej cenie 499 zł.

Manta_MS6001

6” ekran o rozdzielczości 854×480 sprawi że nowy phablet doskonale sprawdzi się jako przenośne biuro. Można na nim łatwo przeczytać firmową pocztę, pracować z dokumentami różnych typów, listami zadań czy kalendarzami spotkań. Duży ekran ułatwia także przeglądanie stron WWW oraz korzystanie z komunikatorów internetowych. Wbudowana kamera pozwala na wygodną komunikację, rejestrowanie klipów wideo oraz zdjęć.

Duo Galactic MS6001 to przede wszystkim dobra cena, duży 6’’ ekran i technologia dual sim. Płynność działania zapewnia wydajny i energooszczędny procesor MT8312 Dual Core pracujący z częstotliwością 1,3 GHz. Dzięki systemowi Android w wersji 4.4 oprócz stabilnej pracy i wysokiego komfortu użytkowania, jego posiadacz ma również możliwość korzystania z setek tysięcy darmowych aplikacji dostępnych w sklepie Google Play.

Wbudowana 4GB pamięć flash pozwala na przechowywanie wielu ważnych plików (graficznych, muzycznych, czy tekstowych, Jeśli jednak okaże się to za mało, pamięć można łatwo rozszerzyć za pomocą dodatkowej karty microSD, o pojemności do 32GB. Obsługa dwóch kart SIM to jedna z największych zalet tego phabletu To niesamowicie wygodne rozwiązanie dla wszystkich, posiadających dwa telefony – służbowy i prywatny. Teraz oba numery obsłuży jedno urządzenie. Wbudowany moduł GPS pozwala natychmiastowo przekształcić telefon w system nawigacji samochodowej.

Specyfikacja techniczna Manta MS6001
System operacyjny: Android 4.4
Taktowanie procesora: MT8312 Dual Core, 1,3 GHz
RAM: 512 MB
Wbudowany modem 3G: Tak
Dual-SIM: Tak
GPS: Tak
Pojemność akumulatora: 2000mAh
Przednia kamera: 0,3 Mpix
Tylna kamera: 2MP
Wyświetlacz: dotykowy: 6 cali,WVGA
Pamięć wbudowana: 4GB
Obsługiwane pasma WDCMA: 2100 MHz
Sugerowana cena detaliczna 499 zł

Manta S.A. to polska spółka z 16 letnim doświadczeniem, która powstała jako zwieńczenie pasji młodych ludzi światem komputerów, gier i wirtualnej rzeczywistości internetowej. Firma najpierw podbiła rynek odtwarzaczy DVD (ponad 5,5 mln sprzedanych urządzeń), a następnie przeniosła swoją uwagę na produkcję dekoderów DVD-T (ponad 1 mln sprzedanych urządzeń) oraz tabletów, by w 2013 roku pewnie wkroczyć na rynek smartfonów. Równolegle z RTV, Manta rozwija swoją linie urządzeń AGD, odnosząc na tym polu znaczące sukcesy. Duże znaczenie w rozwoju miało także wprowadzenia nowej obsługi serwisowej i pomocy technicznej RMA, poszerzający zakres i jakość oferowanych usług. Manta S.A. wspiera polską edukację i sport, dlatego też jest m.in.: Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. Warto podkreślić, że firma nieustannie rozwija sieć sprzedaży o inne kraje, dzięki czemu produkty marki są coraz częściej rozpoznawalne w większości państw Europy oraz regionu EMEA. Więcej informacji na stronie http://www.manta.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.