Marzena Strzelczak dyrektor generalną Forum Odpowiedzialnego Biznesu – Portal PR - 24PR
Marzena Strzelczak dyrektor generalną Forum Odpowiedzialnego Biznesu

02.10.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Po 8 latach następuje zmiana na stanowisku dyrektorki generalnej Forum Odpowiedzialnego Biznesu – obowiązki Mirelli Panek-Owsiańskiej przejmie Marzena Strzelczak. Panek-Owsiańska pozostanie nadal prezeską zarządu FOB.

Od 1 października br. obowiązki dyrektorki generalnej Forum Odpowidzialnego Biznesu (FOB) przejmie Marzena Strzelczak, ekspertka CSR, absolwentka licznych kursów i szkoleń z zakresu zrównoważonego rozwoju, która pełniła ostatnio funkcję pełnomocniczki Zarządu PGNiG ds. Strategii Zrównoważonego Rozwoju i Odpowiedzialnego Biznesu przygotowując m.in. strategię i raport społeczny całej grupy kapitałowej. Nowa dyrektorka generalna przejmie operacyjne obowiązki związane z zarządzaniem zespołem i projektami FOB.

Marzena Strzelczak jest specjalistką w zakresie komunikacji i CSR, coach ICC, doświadczenie dotyczące budowania strategii komunikacji i CSR zdobywała w dużych grupach kapitałowych, w branży finansowej, a przez ostatnie siedem lat również w sektorze energetycznym. Pełnomocniczka Zarządu ds. Strategii Zrównoważonego Rozwoju i Odpowiedzialnego Biznesu w PGNiG, szefowa zespołu dedykowanego Komunikacji ze Społecznościami Lokalnymi w Procesie Poszukiwań Gazu z Łupków, Członkini Zarządu Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza i Rady Fundacji Muzeum im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, jedna z Pierwszej Listy Kobiet Polskiego CSR.

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowych studiów z zakresu Public Relations na UW, Strategicznego Zarządzania Marketingowego na SGH i CSR w Akademii im. Leona Koźmińskiego oraz Executive Summer School on CSR na Uniwersytecie w Genewie i Programu Liderów Zrównoważonego Rozwoju na Uniwersytecie w Cambridge.

Prywatnie mama dorastającej córki, nie wyobraża sobie życia bez przyjaciół i czytania.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.