Nowa Stacja w Pruszkowie rozpoczyna komercjalizację – Portal PR - 24PR
Nowa Stacja w Pruszkowie rozpoczyna komercjalizację

16.10.2014 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

ECC Real Estate już na początku 2015 roku rozpocznie budowę galerii handlowej Nowa Stacja w Pruszkowie. Obecnie firma prowadzi rozmowy na temat komercjalizacji nowego obiektu. Wsparciem w tym procesie będzie agencja Aspenn, z którą ECC nawiązała współpracę.

Firma ECC rozpoczęła negocjacje z potencjalnymi najemcami centrum handlowego Nowa Stacja w Pruszkowie. Inauguracja rozmów miała miejsce podczas tegorocznego Shopping Center Forum, gdzie zaprezentowano nową inwestycję. Centrum handlowe spotkało się z dużym zainteresowaniem. Doceniano dobrze wybraną lokalizację oraz przemyślany projekt odpowiadający na potrzeby mieszkańców miasta.

Nowa Stacja_logo

Nowa Stacja została zaplanowana tak, aby umożliwić klientom maksymalnie wygodne i komfortowe zakupy. Jednym z kluczowych czynników jest bogata i dopasowana do ich potrzeb oferta sklepów oraz punktów usługowych. Dlatego rozmowy z najemcami są dla nas tak ważne. Jako firmę wspierającą nas w tym procesie wybraliśmy agencję Aspenn, która ma bogate doświadczenie w komercjalizacji obiektów handlowych – mówi Maciej Krzewiński, prezes zarządu ECC Property Management.

Cieszymy się, że będziemy mogli współpracować przy realizacji galerii Nowa Stacja w Pruszkowie, czyli w mieście, które nie posiada jeszcze nowoczesnej galerii handlowej. Obiekt ma doskonałą lokalizację, zarówno jeśli chodzi o dostępność jak i dużą strefę oddziaływania – mówi Tatiana Spencer, partner w Aspenn. Nowa Stacja pojawi się na terenach zrewitalizowanych, które od czasu zaprzestania funkcji produkcyjnych nie miały żadnego wykorzystania. Będzie to, obok budownictwa mieszkaniowego, bardzo ważny element miastotwórczy – podkreśla.

Osoby i firmy zainteresowane wynajęciem powierzchni Nowej Stacji w Pruszkowie proszone są o kontakt z Tatianą Spencer pod numerem telefonu: +48 22 219 55 01 lub adresem e-mail: tatiana.spencer@aspenn.pl.

Grupa ECC

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.