Nowy Manager w zespole TBWA PR – Portal PR - 24PR
Nowy Manager w zespole TBWA PR

06.10.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Grzegorz Stańczuk dołączył do zespołu TBWA PR. Jako Account Manager wzmocnił dział Consumer PR. Grzegorz będzie odpowiedzialny za nadzorowanie zespołu brandowego w codziennej dla Klientów Agencji oraz za projekty sponsoringowe i PR sportowy.

Grzegorz Stańczuk ma pięcioletnie doświadczenie zawodowe. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz podyplomowych studiów w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. Przed dołączeniem do TBWA PR pracował m.in. w HAVAS PR. Współtworzył i brał udział we wdrażaniu strategii komunikacyjnej dla największych marek z branży alkoholowej oraz elektronicznej. Był również odpowiedzialny za całościową komunikację sportowych projektów sponsoringowych m.in. World Cyber Games, Samsung Irena Women’s Run czy ENERGA Basket Cup.

TBWA PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.