OX Media kreatywnie rekrutuje – Portal PR - 24PR
OX Media kreatywnie rekrutuje

08.10.2014 Kategoria: Oferty Pracy. Autor: admin

Agencja social media&interactive OX Media rekrutuje na stanowisko New Business Manager. OX Media dokładnie określiła swoje preferencje, pokazując jeden dzień z życia New Business’a z perspektywy jego…smartfona. Półtorej minuty dynamicznego filmiku nie tylko pozwala zajrzeć do komórki przyszłego New businessa, ale przede wszystkim poczuć prawdziwe tempo i smak pracy w Agencji.

– Energia, innowacyjne i trafione pomysły, doświadczenie zaangażowanie – to cechy stanowiące podstawę funkcjonowania OX Media. Nie znosimy nudy, stawiamy na kreatywność i wysokie kompetencje. Ten sezon to początek nowych wyzwań i nietuzinkowych projektów dla dużych marek. OX Media dynamicznie się rozwija, stąd pomysł na dynamiczną rekrutację – komentuje Dariusz Szpak, CEO Agencji OX Media.

„Jeśli podobnie wyobrażasz sobie swój dzień pracy i nie boisz się wyzwań to pokaż co potrafisz i wyślij aplikację” – ostatnie sekundy filmiku to zachęta dla tych, którzy na kampanię reagują z uśmiechem i podwyższonym stopniem adrenaliny.

To nie pierwsza kreatywna kampania rekrutacyjna opracowana przez OX Media. W wakacje zabawny film z przeglądem rozmów o staż w agencji zyskał kilka tysięcy wyświetleń na YouTubie, a OX Media – dziesiątki zgłoszeń od kandydatów, chętnych by zdobywać doświadczenie w jednej z najlepszych agencji interaktywnych na rynku (film można obejrzeć: http://bit.ly/1xZrk40). Z kolei w zeszłym roku, quiz w kosmosie w towarzystwie słonia i surykatki, dostępny na socialmediadirector.pl, pomógł wyłonić kandydata na stanowisko Social Media Directora. Na kilka dni socialmediadirector.pl zdominował media społecznościowe, a pionierska kampania wyznaczyła nowy kierunek w prowadzeniu kreatywnych rekrutacji.

Link do kampanii rekrutacyjnej: http://bit.ly/1vILdK7  

OX Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.