PR 3D: Digital Dialog Discussion – Portal PR - 24PR
PR 3D: Digital Dialog Discussion

13.10.2014 Kategoria: konferencje. Autor: admin

Na czym polega istota social biznesu? Przed jakimi wyzwaniami postawiony jest PR? Czy użytkownik mobilny jest szansą czy zagrożeniem dla komunikacji? Czy słowo jest nadal najważniejsze, a może zostało zdominowane przez tzw. visual PR? Jak kreować i pielęgnować relacje z blogerami? Co jest niezbędnym elementem strategii komunikacji?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą doświadczeni specjaliści. Grono prelegentów tegorocznej konferencji to wielu przedstawicieli międzynarodowych firm (m.in. Grayling, Netprofile Finland, LAMTAR INTL, The Brighter Group), a także najgorętsze nazwiska polskiej blogosfery, eksperci social media i PR. Zostanie zaprezentowane również badanie Marka-gospodarz vs. Marka-gość. Co myślą użytkownicy społecznościówek i czytelnicy blogów?

Program na www.prforum.pl.

Konferencja odbędzie się 24 października w hotelu Westin w Warszawie.

Prelegenci zapraszają osobiście na to wydarzenie:

Katie King, Zoodikers Consulting, http://youtu.be/VCw9q7cDx7g
Christina Forsgard, NetProfile Finland, http://vimeo.com/107561830

Związek Firm Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.