Renault Polska współpracuje z marką Bizuu – Portal PR - 24PR
Renault Polska współpracuje z marką Bizuu

14.10.2014 Kategoria: MOTO, Wieści za spółek. Autor: admin

Renault Polska w ramach promocji nowego modelu Twingo rozpoczęło współpracę z marką modową Bizuu. Piękna kobieta, która kocha miasto, jest ambitna i zdecydowana, szuka wysublimowanych rozwiązań i elegancji w nowoczesnym wydaniu. Ten opis idealnie pasuje zarówno do klientek Nowego Renault Twingo, najbardziej zwinnego i uroczego samochodu na rynku, jak i klientek zjawiskowej marki Bizuu, stworzonej przez niezwykle utalentowane kobiety Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan.

Podjęta przez Bizuu i Renault Polska współpraca przewiduje wspólne działania reklamowo-promocyjne, a ich początkiem będzie pokaz najnowszej kolekcji Bizuu wiosna – lato 2015, zaplanowany na 28 października br., którego współgospodarzem będzie Renault z modelem Nowe Renault Twingo.

Twingo i Bizuu Zuzanna Wachowiak Blanka Jordan

Nowe Renault Twingo to niebanalny styl życia i zupełnie nowy pięciodrzwiowy samochód, w którym zastosowano wiele praktycznych rozwiązań, a wyróżnikiem jest silnik umieszczony z tyłu. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu to praktyczne miejskie auto charakteryzuje się najlepszą zwrotnością w swojej klasie, pozwalającą swobodnie poruszać się po mieście i zaparkować dosłownie wszędzie. Designerskie, kolorowe i wyposażone w inteligentne technologie Nowe Renault Twingo doskonale wpisuje się w życie aktywnej kobiety.

Obydwie niezwykle kobiece marki – Bizuu i Renault Twingo – nowatorsko podchodzą do designu i w oryginalny sposób wykorzystują najnowsze trendy. Proponowane przez Bizuu i Twingo rozwiązania pozwalają kobietom wyróżnić się, podkreślając ich indywidualny styl.

Marka Bizuu to projektantki Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan. Nad powstaniem kolekcji pracują obie projektantki, dzięki czemu każdy szczegół dopracowany jest z wyjątkową precyzją. Ich kreacje w niebanalny sposób ujmują wiodące trendy, a proponowane modele idealnie podkreślają naturę kobiet. Bizuu to również marka, która cieszy się dużą popularnością wśród polskich gwiazd.

Renault Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.