Ryan Tedder z grupy OneRepublic ambasadorem Mercedes-Benz – Portal PR - 24PR
Ryan Tedder z grupy OneRepublic ambasadorem Mercedes-Benz

02.10.2014 Kategoria: INNE. Autor: admin

Marka spod znaku gwiazdy ma nową gwiazdę. Ambasadorem Mercedes-Benz został Ryan Tedder, wokalista popowo-rockowego zespołu OneRepublic, a także autor tekstów oraz kompozytor. Współpraca piosenkarza z niemieckim producentem samochodów wystartowała oficjalnie podczas światowej premiery odnowionej Klasy B w Paryżu.

– Bardzo się cieszymy, że Ryan Tedder został ambasadorem Mercedes-Benz. Z naszą marką łączą go wspólne cechy – kreatywność, pasja, dynamizm, niepowtarzalny styl i światowy sukces – mówi dr Jens Thiemer, szef marketingu Mercedes-Benz Cars. – Jesteśmy przekonani, że Ryan Tedder i nowa piosenka grupy OneRepublic – „I lived” – w przekonujący sposób wesprą komunikację dotyczącą odnowionej Klasy B.

Zespół OneRepublic wykonał swój nowy utwór „I lived” na żywo podczas imprezy Mercedes-Benz Media Night, organizowanej w przededniu rozpoczęcia salonu samochodowego w Paryżu. Następnie piosenka będzie towarzyszyć kampanii reklamowej Klasy B po liftingu.

Besuch von OneRepublic bei Mercedes-Benz

– Teledysk kręciliśmy w amfiteatrze Red Rocks w naszym rodzinnym stanie Kolorado – stanie, który ma szansę stać się najbardziej „zielonym” obszarem w USA. Elektryczna Klasa B stanowi ogromny krok właśnie w tym kierunku, a biorąc pod uwagę globalną pozycję Mercedesa – to jedyny model, jaki mógł wystąpić w naszym klipie – mówi Ryan Tedder.

Teledysk do piosenki „I lived”, w którym „gra” nowa Klasa B Electric Drive, został niedawno opublikowany na YouTubie:

-> https://www.youtube.com/watch?v=z0rxydSolwU

Opowiada on historię 16-letniego Bryana, chłopca cierpiącego na mukowiscydozę – wrodzoną chorobę powodującą zmiany w układzie oddechowym oraz pokarmowym. Bryan nie poddaje się jednak i robi rzeczy, na które nie zdobyłoby się wielu jego zdrowych rówieśników, jak choćby udział w wyścigach rowerowych. Po prostu cieszy się życiem. To właśnie wiadomość, jaką ma do przekazania piosenka OneRepublic. – Bryan to świetny przykład na to, że każdy z nas może przezwyciężyć trudności – dodaje Tedder.

35-letni Ryan Tedder pochodzi z USA. Muzyką interesował się już od dziecka. Wspierany przez rodziców, w wieku 3 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie, a cztery lata później zaczął śpiewać. Dziś to jeden z najbardziej znanych autorów tekstów i kompozytorów na świecie – poza członkostwem w założonej w 2002 roku grupie OneRepublic ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Beyoncé Knowles, James Blunt, Adele czy zespół Maroon 5.

Klasa B to auto dla tych, którzy ogromną wagę przywiązują do wysokiego poziomu komfortu, funkcjonalności i bezpieczeństwa, ale nie chcą rezygnować z atrakcyjnego designu oraz dynamicznego prowadzenia. Aktualna, druga generacja modelu – sprzedawana od końca 2011 roku – na całym świecie znalazła dotychczas ponad 380 tys. nabywców. Klasa B po liftingu będzie jedną z atrakcji Mercedes-Benz podczas paryskich targów. W ramach modernizacji zyskała jeszcze bardziej dynamiczne rysy, bogatszą ofertę wersji napędowych oraz dodatkowe elementy wyposażenia, m.in. rozbudowane systemy wspomagające kierowcę. Jej ceny w Polsce startują od 104 100 zł.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.