Sławomir Jastrzębowski redaktorem naczelnym Grupy Super Express – Portal PR - 24PR
Sławomir Jastrzębowski redaktorem naczelnym Grupy Super Express

12.10.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Z początkiem października Sławomir Jastrzębowski objął nowo utworzone stanowisko redaktora naczelnego Grupy Super Express, w skład której wchodzą: dziennik, serwis se.pl, wydania zagraniczne, aplikacje mobilne oraz liczne wydawnictwa tematyczne.

Sławomir Jastrzębowski pełni nadzór merytoryczny nad funkcjonowaniem produktów pod szyldem Super Express, dbając jednocześnie o zachowanie tożsamości marki oraz spójnej linii programowej, a także o integrację redakcji w jeden efektywny organizm.

Nadal będzie sprawował obowiązki redaktora naczelnego „Super Expressu”.

Sławomir Jastrzębowski z Wydawnictwem Murator SA związany jest od 7 lat. W 2007 roku objął stanowisko redaktora naczelnego dziennika „Super Express”. Wcześniej pracował jako zastępca naczelnego w „Fakcie”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.