TNT: The People Network – Portal PR - 24PR
TNT: The People Network

03.10.2014 Kategoria: Transport. Autor: admin

TNT, jedna z największych firm kurierskich świata, wprowadza  nową identyfikację marki, podkreślając rolę pracowników i unikalną europejską sieć połączeń drogowych.

Nowe hasło „The People Network” odzwierciedla kulturę i misję firmy, która stawia na rozwijanie silnych relacji z klientami. Motto podkreśla, że TNT to sieć zaangażowanych ludzi, którzy pomagają klientom rozwijać biznes. Firma startuje z kampanią w ośmiu europejskich krajach i specjalną ofertą w 26 krajach. Kampania jest częścią strategii „Outlook”, pozycjonując TNT jako partnera małych i średnich przedsiębiorstw.

W ciągu ostatnich 70 lat TNT zbudował  największą w Europie sieć połączeń drogowych i lotniczych dla paczek i frachtu. „Mamy jasną strategię, skupiamy się na naszych największych atutach: ludziach, ich podejściu do obsługi klientów, i naszej unikalnej sieci. Klienci to nie kody kreskowe, a my nie jesteśmy robotami. Indywidualne podejście i czas, który poświęcamy by zrozumieć czego naprawdę potrzebują firmy, odróżniają nas od innych” – mówi Tex Gunning, Dyrektor Zarządzający TNT.

Inwestycja w markę TNT odzwierciedla strategię firmy – oferowanie świetnych jakościowo usług i rozwijanie sieci w Europie. Dlatego w najbliższych miesiącach wprowadzane będą nowe inicjatywy dla sektora MSP. Do 5 grudnia każda firma, która dotychczas (lub przez ostatnie pół roku) nie korzystała z serwisu TNT, może przesłać do jednego z europejskich miast przesyłkę drogową do 100 kg. TNT nie pobierze z tego tytułu żadnej należności. Platformą programu jest strona www.tnt.com.pl.

TNT w Polsce

Rynek międzynarodowych usług kurierskich rośnie w Polsce o kilka procent rocznie, krajowy – o ok. 20 proc. Rodzimy rynek charakteryzuje ogromny potencjał popytu, wciąż wyższy niż w państwach „starej” Europy. Jesteśmy też świadkami konsolidacji rynku kurierskiego – mówi Piotr Buczkowski, Dyrektor Generalny polskiego oddziału TNT – Dziś TNT jest liderem rynku międzynarodowego z udziałem 30 proc., ma również stabilną pozycję na rynku krajowym: 6 proc.

TNT realizuje w Polsce ważną inwestycję: regionalne Centrum Usług Wspólnych. Warszawskie Centrum jest odpowiedzialne za realizację czynności transakcyjnych w obszarze księgowości, raportowania oraz administracji finansowej kilku europejskich oddziałów TNT. Centrum stworzy ponad 400 miejsc pracy do końca 2015 roku. Obecnie już 220 pracowników wspiera procesy finansowe oddziałów TNT w Polsce i Włoszech. W przyszłości polskie centrum będzie również realizowało obsługę księgową oddziałów w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Holandii, Luksemburgu. W ostatnim kwartale przy centrali TNT na warszawskim Annopolu wybudowano siedzibę dla powiększającego się Centrum.

TNT

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.