“Wydarzy się PR”, czyli Komu Komunikacja o promocji eventów – Portal PR - 24PR




“Wydarzy się PR”, czyli Komu Komunikacja o promocji eventów

14.10.2014 Kategoria: konferencje. Autor: admin

29 października w Krakowie odbędzie się ósme, bezpłatne spotkanie w ramach projektu Komu Komunikacja. Jesienną porą, w sezonie targów, eventów i imprez klubowych zaproszeni goście będą dyskutować wraz z uczestnikami o komunikacji w branży MICE (meetings, incentives, conferences, events).

Pierwszym prelegentem październikowego spotkania będzie Michał Zalewski z Krakowskiego Biura Festiwalowego, który odpowiada za PR i promocję nowego centrum kongresowego ICE Kraków. Opowie on o wyzwaniach komunikacyjnych związanych z otwarciem takiego obiektu. Następnie swoim doświadczeniem podzieli się Katarzyna Mussur-Serafin, kierownik działu marketingu Targów w Krakowie, która zdradzi tajemnicę komunikowania niemedialnych tematów. O sensie eventów firmowych – skierowanych tak dla klientów, jak i pracowników – opowiedzą Magdalena Bosek z Cafe PR oraz Marzena Tajchman z Części Wspólnych. Spotkanie zakończy Magdalena Widomska, współwłaścicielka i manager artystyczny krakowskiego klubu Prozak 2.0, refleksją dotyczącą promocji miejsc z niekomercyjną muzyką.

– Kiedy natura powoli szykuje się do zimowego snu, świat biznesu i rozrywki ożywa. Po wakacjach rozkręca się machina eventów, studenci wracają na uczelnie i do swoich ulubionych klubów, biznesmeni biorą udział w konferencjach, przedsiębiorcy wystawiają się na targach. Dużo się dzieje. Jak wypromować eventy w tak gorącym okresie? Czy w ogóle jest sens to robić? Czy media zainteresują się niszowymi tematami? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas kolejnego spotkania w ramach projektu Komu Komunikacja – tym razem dotyczącego właśnie promocji w branży MICE – tłumaczy Łukasz Majewski, współorganizator akcji Komu Komunikacja.

– Jak zawsze zaprosimy naszych gości do miejsca wyjątkowego i połączonego mocno z tematyką spotkania. Tym razem będzie to ICE Kraków – wkrótce otwierane centrum kongresowe, z pięknym widokiem na nasze miasto. W takim otoczeniu, świeżo po kolejnych krakowskich Targach Książki, przed pełnym klubowych atrakcji weekendem prelekcje związane z promocją szeroko pojętych eventów nabiorą dodatkowej mocy. Liczymy na gorącą dyskusję – mówi Magdalena Grochala, współorganizatorka akcji.

Ósme, bezpłatne spotkanie w ramach akcji Komu Komunikacja odbędzie się 29 października w ICE Kraków Congress Centre w Krakowie przy ulicy Marii Konopnickiej 17. Szczegółowe informacje dotyczące prelegentów, godziny spotkania i rejestracji można będzie znaleźć w najbliższych dniach na stronie www.komukomunikacja.pl.

Komu Komunikacja to projekt przygotowany z myślą o praktykach PR z Krakowa i okolic, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniami, podyskutować z ludźmi z branży i posłuchać ekspertów. Comiesięczne, bezpłatne spotkania dotyczą różnej tematyki i organizowane są w różnych miejscach Krakowa.

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.