Awanse w Agencji S4 – Portal PR - 24PR
Awanse w Agencji S4

11.11.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Z początkiem października nastąpiło kilka zmian w strukturach Agencji S4. Magdalena Czaczkowska awansowała na stanowisko client service directora, Monika Skalska została group account managerem, a Katarzyna Kurowska-Loedl – PR & social media managerem

Kluczową zmianą jest awans Magdaleny Czaczkowskiej na stanowisko client service directora. Od października podlegają jej wszystkie zespoły działu obsługi klienta, prowadzone przez raportujących do niej group account managerów. Magdalena Czaczkowska prowadziła do tej pory jeden z teamów w CS. Z Agencją S4 związana jest od 2003 roku.

W związku ze zmianą stanowiska Magdaleny Czaczkowskiej, na szefa prowadzonego przez nią do tej pory zespołu awansowała Monika Skalska, zajmując stanowisko group account managera. Monika Skalska ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w branży reklamowej, a z S4 współpracuje już od ponad 10 lat. Wśród obsługiwanych przez nią klientów znaleźli się do tej pory m.in. Galeria Krakowska, Raiffeisen Polbank, Praktiker, NOMI.

Awansowała również Katarzyna Kurowska-Loedl, która od 2012 roku współpracuje z działem PR agencji. Po objęciu stanowiska PR & social media managera, Katarzyna Kurowska Loedl odpowiada za nadzór nad pracą działu oraz realizacją agencyjnych projektów z zakresu public relations oraz social media.

Agencja Reklamowa S4 SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.