Bartłomiej Piotrowski wzmocnił zespół Biura Reklamy Multikino Media – Portal PR - 24PR
Bartłomiej Piotrowski wzmocnił zespół Biura Reklamy Multikino Media

26.11.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Prężnie rozwijający się broker reklamowy Multikino Media zdecydował się wzmocnić swój zespół. W listopadzie br. do spółki dołączył Bartłomiej Piotrowski obejmując stanowisko Sales Managera.

Bartłomiej Piotrowski w poprzednich latach związany był min. z firmą KinAds, gdzie zajmował się sprzedażą powierzchni reklamowej w kinach tradycyjnych oraz Internecie.

Doświadczenie Bartka na pewno wzmocni nasz zespół i urozmaici ofertę, szczególnie teraz gdy Multikino Media jeszcze bardziej otwiera się na obsługę także kin niezależnych. Cieszymy się, że wybrał Multikino Media jako kolejny krok swojej drogi zawodowej   – dodaje Joanna Oczkowska, Zastępca Dyrektora Biura Reklamy.

Do głównych zadań Bartłomieja Piotrowskiego należeć będzie obsługa strategicznych domów mediowych oraz kluczowych klientów jak np.: Red Bull, Renault,  Hochland, Fiat, Animex, w zakresie reklamy kinowej, a także promocja i pozyskiwanie partnerów do  wydarzeń specjalnych znajdujących się w portfolio Multikino Media.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.