Bonito.pl rozwija współpracę z Grupą Adweb – Portal PR - 24PR
Bonito.pl rozwija współpracę z Grupą Adweb

30.11.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Księgarnia internetowa Bonito.pl rozpoczyna aktywne działania w social media oraz blogosferze. Podpisanie nowej umowy z należącą do Grupy Adweb agencją VanguardPR, jest wynikiem kontynuacji i rozszerzenia współpracy zawiązanej w maju 2013 roku. Do zadań agencji należy zaplanowanie całościowej kampanii, wdrożenie i prowadzenie działań oraz bieżące reagowanie na potrzeby Klienta.

Współpraca ma charakter długofalowy, umowa została podpisana na czas nieokreślony. Klienta obsługuje Grzegorz Maliszewski, account manager w Grupie Adweb, za realizację projektu odpowiada Monika Dziurdzia.

Agencja Public Relations VanguardPR integruje w niebanalny sposób tradycyjne narzędzia PR z zaawansowanymi rozwiązaniami w Internecie. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, kampanii through the line. Buduje reputację i wizerunek firm, brandów, idei opierając się na czystej, przejrzystej i skutecznej komunikacji. Właścicielem marki VanguardPR jest Grupa Adweb.

Grupa Adweb

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.