Citybell Consulting realizuje kolejny projekt dla Komisji Europejskiej – Portal PR - 24PR
Citybell Consulting realizuje kolejny projekt dla Komisji Europejskiej

23.11.2014 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna powierzyły firmie  doradczej Citybell Consulting organizację konferencji „Zawodowcy NA START!”. W debacie poświęconej znaczeniu kształcenia zawodowego dla gospodarek Polski i Unii Europejskiej wezmą udział m.in. Ewa Synowiec, Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Paweł Adamowicz, Prezydent Miasta Gdańska oraz przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej. Konferencja odbędzie się  8 grudnia 2014 roku w Gdańsku.

W ramach współpracy Citybell Consulting jest odpowiedzialna za  zaplanowanie i realizację strategii public relations, public affairs i social media, w tym realizacji transmisji „na żywo” na stronach internetowych organizatorów i partnerów konferencji oraz na Facebooku. Citybell Consulting będzie także producentem całości wydarzenia.

Celem Konferencji jest dotarcie z przekazem na temat znaczenia kształcenia zawodowego dla gospodarki polskiej i gospodarek Unii Europejskiej, propagowanie wiedzy, wymiana myśli oraz zwrócenie uwagi na inicjatywy Komisji Europejskiej zmierzające do rozpowszechniania i promocji szkolnictwa zawodowego. Wydarzenie ma za zadanie zainicjowanie dialogu pomiędzy przedstawicielami administracji rządowej, instytucjami oświatowymi oraz przedsiębiorcami, aby w sposób optymalny dostosować system edukacji na poziomie ponadgimnazjalnym do potrzeb współczesnego rynku pracy. Jak pokazują przykłady niektórych krajów Unii Europejskiej, dobrze zorganizowany system szkolnictwa zawodowego może stanowić istotną przewagę konkurencyjną wzmacniającą gospodarczy i przemysłowy potencjał państwa.

Citybell Consulting została wybrana do organizacji konferencji „Czas zawodowców”  w trybie przetargu publicznego. To już szósty projekt, który Citybell Consulting realizuje dla Komisji Europejskiej. Citybell Consulting była odpowiedzialna m.in. za organizację „Pro100 do Prezydencji. Forum” – wydarzenia podsumowującego stan przygotowań Polski do objęcia Prezydencji w Radzie UE, „Forum GO!Spodarka” – konferencji poświęconej kryzysowi ekonomicznemu w UE i skutkom tego kryzysu dla Polski z udziałem Premiera Jerzego Buzka czy też „Debata Obywatelska” z udziałem Komisarz Viviane Reading i ówczesnego Przewodniczącego Komisji Europejskiej José Manuela Barroso.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.