CityFit wybrało manedżera klubu w stolicy – Portal PR - 24PR
CityFit wybrało manedżera klubu w stolicy

21.11.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Do zespołu CityFit, nowej na polskim rynku sieci nisko kosztowych klubów fitness, dołączyła Iwona Galacka. Pokieruje ona największym klubem fitness w Warszawie.
Iwona Galacka będzie odpowiedzialna za zarządzanie operacyjne największym klubem fitness w Warszawie – CityFit Rondo ONZ. Mieszczący się w budynku Spektrum Tower dwupoziomowy klub o powierzchni ponad 2800 mkw. rozpocznie działalność w przyszłym miesiącu.

Iwona Galacka będzie odpowiedzialna za organizację działań związanych z otwarciem klubu, rekrutację, audytowanie oraz koordynację szkoleń i warsztatów.

– Kierowanie największym klubem fitness w stolicy CityFit Rondo ONZ stanowi dla mnie duże wyzwanie zawodowe i okazję do stworzenia w centrum miasta wyjątkowej przestrzeni do ćwiczeń fitness. CityFit to innowacyjna sieć klubów na polskim rynku, będę odpowiedzialna za wszystkie elementy składające się na nienaganne funkcjonowanie i wysoką jakość usług pierwszego klubu CityFit w stolicy – mówi Iwona Galacka.

Warszawski klub CityFit będzie wyposażony w sprzęt renomowanej, włoskiej marki Technogym.  Klub będzie skierowany dla osób rozpoczynających przygodę z fitness,  jak i dla profesjonalistów, których efektywność ćwiczenia jest najwyższym priorytetem.

Iwona Galacka przez ponad 2 lata była Prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia SPA & Wellness. W ostatnich latach pracowała jako konsultant, audytor, szkoleniowiec, trener, coach i moderator w obiektach SPA & Wellness & Fitness. Posiada uprawnienia państwowe Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness a także „Certified Spa Supervisor” wydany przez międzynarodowe Stowarzyszenie International Spa Associatin – ISPA.

CityFit docelowo planuje uruchomić w Polsce 50 klubów fitness, w tym ponad 10 obiektów w przyszłym roku. Wyróżnikiem otwartych 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu klubów jest internetowy proces rejestracji, duży wybór najlepszej klasy sprzętu do ćwiczeń, atrakcyjne ceny członkostwa i brak obowiązkowych, długoterminowych umów. Pierwszy klub CityFit został otwarty w lipcu w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów, kolejne – w Warszawie, Lublinie i Wałbrzychu

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.