E-le@rning w FM Logistic – Portal PR - 24PR
E-le@rning w FM Logistic

05.11.2014 Kategoria: Nauka. Autor: admin

FM Logistic uruchomiło nowoczesna platformę e-learningową. Dzięki niej pracownicy operatora zyskali nowe możliwości zdobywania wiedzy i rozwoju zawodowego. Po dobrym przyjęciu projektu w Polsce, zarząd Grupy FM podjął decyzje o wdrożeniu tego rozwiązania w innych krajach, w których firma prowadzi działalność operacyjną

By utrzymać stały rozwój i sprostać współczesnym wymaganiom rynku, FM Logistic nie ustaje we wprowadzaniu innowacji. Tym razem operator wdrożył projekt e-learningu, zaczynając od polskich oddziałów firmy.

– Współczesna rzeczywistość rynkowa stawia przed nami kolejne wyzwania. Wpłynęła ona także na zmianę formuły zarzadzania zasobami ludzkimi. Zdajemy sobie sprawę, że by być konkurencyjnym należy stale doskonalić się i uczyć, dlatego postanowiliśmy umożliwić kształcenie naszemu zespołowi niezależnie od szczebla i zajmowanego stanowiska. Stało się to możliwe dzięki wykorzystaniu nowych technologii – mówi Magdalena Hotyńska – Dyrektor HR w FM Logistic. Dzięki platformie e-learningowej nasi pracownicy mają szanse zbywać nową wiedzę w możliwie najefektywniejszy sposób jakim jest metoda blended learning – dodaje.

Blended learning to mieszana metoda kształcenia, która opiera się na połączeniu bezpośredniego kontaktu z prowadzącym (szkolenie, sesja z couchem) z aktywnościami, które są dostępne przez komputer w sieci. Takie połączenie gwarantuje dużą skuteczność. Jej największym atutem jest elastyczność. Uczeń, może wykonywać zdania w optymalnym dla siebie czasie i stale uzupełniać swoją wiedzę.

W tej chwili w e-learningu dostępne są szkolenia z zakresu: zarzadzania, BHP, brainstromingu, couchingu czy też z dziedziny lean management. Firma na bieżąco uzupełnia i zwiększa ofertę szkoleń i kursów na platformie.

Platforma e-larningowa po sukcesie w Polskich strukturach, jest wdrażana w innych oddziałach FM Logistic.

FM Logistic jest założoną w 1967r. francuską firmą posiadającą swoje centra logistyczne w Europie, Azji i Ameryce Południowej (Brazylia). W Polsce jest ich osiem: Mszczonów, Tomaszów Mazowiecki, Wolbórz, Wola Bykowska, Piotrków Trybunalski, Pruszków, Błonie i Olszowa. Łączna powierzchnia magazynowa i produkcyjna oddana do dyspozycji klientów to ponad 500.000 m2. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się w Mszczonowie pod Warszawą. Firma zatrudnia w naszym kraju ponad 2.500 osób, a w całej organizacji około 19.000.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.