„Gala” z Nataszą Urbańską na okładce – Portal PR - 24PR




„Gala” z Nataszą Urbańską na okładce

28.11.2014 Kategoria: media. Autor: admin

Gala 24/2014 p1Na okładce najnowszego wydania „Gali” zobaczymy NATASZĘ URBAŃSKĄ, która w szczerej rozmowie opowiada o relacjach z mężem i mówi, że jej ojciec miał silną osobowość, był  autorytetem na każdym polu i takiego mężczyzny dla siebie szukała, ale dojrzała już do wolności. Nabrała pewności siebie i uczy się przekraczać własne granice.

ŁUKASZ PALKOWSKI, reżyser przeboju kinowego „Bogowie” zdradza swoje życiowe priorytety. Wychował się w dużej rodzinie, teraz chce założyć własną. Ma już nawet kandydatkę na żonę. W życiu zawodowym jego dewiza to: „nie ma rzeczy trudnych, są tylko czasochłonne”. „Gala” rozmawia również z EWĄ PACUŁĄ – była modelka i prezenterka telewizyjna stworzyła szczęśliwy dom, o jakim zawsze marzyła i jednocześnie realizuje swoje zawodowe ambicje.

„Gala” pisze także o BRITNEY SPEARS. W jej życiu wszystko zmienia się na lepsze. Występuje z powodzeniem w Las Vegas i ma nowego chłopaka oraz o KARLU LAGERFELDZIE, który od ponad 30 lat rządzi światem mody. Redakcja zabiera także czytelników w podróż do bąbelkowego pałacu PIERRE’A CARDINA nieopodal Cannes. W dziale mody „Gala” pokazuje kolekcję haute couture Chanel na jesień-zimę 2014, a w dziale urody o ekskluzywnych perfumach, które wzbudzają pożądanie.

Wydanie będzie dostępne w sprzedaży od 1 grudnia w regularnej cenie 4,99 zł w wersji podstawowej, w cenie 19,99 zł w wersji z książką „Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien” lub w pakiecie z najnowszym wydaniem „Gala Men” w cenie 13,99 zł. Numer będzie promowany w prasie i w internecie (elle.pl, glamour.pl, blog.instyle.pl, kobieta.pl, gala.pl, glamour.pl, stylio.pl, focus.pl, rodzice.pl, Facebook oraz w punktach sprzedaży prasy. Działania promocyjne zaplanował dział marketingu wydawnictwa.

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.