Green Media PR wypromuje eko zabawki z tektury Leolandia – Portal PR - 24PR
Green Media PR wypromuje eko zabawki z tektury Leolandia

12.11.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Green Media PR rozpoczęła współpracę z polską firmą Leolandia, produkującą ekologiczne zabawki kreatywne z tektury. Do zadań Agencji należą m.in.: działania marketingowe oraz kompleksowa obsługa Public Relations w tym m.in.: media relations i kreowanie wizerunku marki.

Leolandia to kreatywne, ekologiczne zabawki z tektury, które dziecko może złożyć i udekorować samodzielnie lub z opiekunami. Tekturowe samoloty, domki czy lokomotywy to nie tylko dobra zabawa i wspólne spędzanie czasu w rodzinnym gronie ale również narzędzia, które rozwijają u dzieci kreatywność, cierpliwość i zdolności małej motoryki. To co wyróżnia zabawki Leolandia to ciekawe wzornictwo i fakt, że są uproszczonymi modelami odwzorowującymi istniejące maszyny.
Umowa została zawarta do końca roku.

Za przebieg umowy odpowiadają Anna Rybakowska i Malwina Paprocka.

Green Media PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.