hub:raum Kraków zachęca: zmień etat na własny tech biznes – Portal PR - 24PR
hub:raum Kraków zachęca: zmień etat na własny tech biznes

12.11.2014 Kategoria: Przedsiębiorczość. Autor: admin

hub:raum Kraków zachęca wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił jako startupowiec, do aplikowania do programu Refind your job! Program skierowany jest do osób, które osiągnęły już pewną pozycję zawodową, jednak doszli do wniosku, że to praca nad własnym pomysłem i na własny rachunek jest tym, czym chcieliby się zająć. Celem projektu jest wsparcie finansowe i merytoryczne dla młodych przedsiębiorców, których innowacyjne pomysły mogą odnieść komercyjny sukces. Refind your job! to roczny program, podczas którego zespół będzie pracował nad rozwojem produktu lub usługi i testował potencjał rynkowy.

Co otrzymuje początkujący przedsiębiorca przystępujący do programu?

  • Dostęp do zasobów Deutsche Telekom, takich jak kanały promocji, wdrażanie produktu na europejskich rynkach, infrastruktura, zaplecze techniczne,
  • Nawet 80 000 euro inwestycji,
  • Wyjątkową i niepowtarzalną okazję do otworzenia i rozwoju firmy lub produktu technologicznego,
  • Własne biurko w siedzibie hub:raum Kraków i wszystkie benefity z tym związane.

Roczna inkubacja w hub:raum to możliwość wyrwania się ze ścian korporacji i rozwinięcia kreatywnego, innowacyjnego pomysłu, na który często brakuje środków, czasu lub motywacji. Mentorzy hub:raum zapewnią pomoc w czasie prac nad produktem, ale także pomogą zdobyć pierwsze kontakty biznesowe. Początkujący przedsiębiorcy będą mieli okazję poznać środowisko startupowe od podszewki, gdyż ich biurko stanie między biurkami doświadczonych kolegów; będą uczestniczyć w eventach i warsztatach organizowanych w hub:raum, wezmą udział w inspirujących debatach z inwestorami, liczne burze mózgów nie pozwolą im się nudzić.

Kto może aplikować i w jaki sposób?

Program skierowany jest do osób aktywnych zawodowo, które mają pomysł na startup i chcą go zrealizować razem z hub:raum Kraków. Aby wziąć udział w rekrutacji należy przesłać opis projektu. Nie ma znaczenia na jakim etapie zaawansowania jest dany pomysł – liczy się jego innowacyjny charakter i biznesowe podejście jego autora. Informacje nt. rynku, konkurencji czy planowanego modelu biznesowego będą cenną, dodatkową informacją.

Oferta jest dostępna pod linkiem: https://www.hubraum.com/refind

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.