Justyna Williams stanie na czele zespołu ds. zarządzania nieruchomościami handlowymi JLL w Polsce – Portal PR - 24PR
Justyna Williams stanie na czele zespołu ds. zarządzania nieruchomościami handlowymi JLL w Polsce

12.11.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

JLL ma przyjemność poinformować, że Justyna Williams dołączyła do zespołu firmy i obejmie stanowisko Dyrektora ds. Zarządzania Nieruchomościami Handlowymi w Polsce.

Do głównych zadań Justyny Williams na nowym stanowisku należy kierowanie pracami zespołu wyspecjalizowanego w zarządzaniu nieruchomościami handlowymi oraz budowanie relacji z klientami z tego obszaru. Justyna będzie mieć pod swoją opieką 37 projektów handlowych w całym kraju, w tym m.in. Forum Gliwice czy Pasaż Świętokrzyski. Jej bezpośrednią przełożoną będzie Virginie de Baere, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Polsce.

Przed dołączeniem do zespołu JLL Justyna Williams pełniła funkcję Kierownika ds. Rozwoju Centrów Handlowych w Cushman & Wakefield. W czasie jej zatrudnienia zespół powiększył portfolio zarządzanych obiektów handlowych z dwóch do trzynastu (wzrost o ok. 130 000 mkw. GLA) w ciągu zaledwie jednego roku. Wcześniej jako Kierownik Zespołu Zarządzania Nieruchomościami w Tesco Polska, Justyna Williams nadzorowała procesy zarządzania portfolio ponad 400 nieruchomości w całej Polsce (obiekty handlowe, biura, magazyny oraz nieruchomości gruntowe). Justyna jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, Wydziału Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (specjalizacja: Rynek Nieruchomości), a także Podyplomowego Studium Zarządzania Nieruchomościami na Politechnice Warszawskiej. Justyna ma 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Virginie de Baere, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Polsce, JLL, komentuje: „Bardzo się cieszę, że Justyna Williams dołączyła do naszego zespołu. To potwierdza coraz mocniejszą ekspertyzę i specjalizację JLL w świadczeniu najwyższej jakości usług z obszaru zarządzania nieruchomościami handlowymi. Justyna wniesie do zespołu szerokie doświadczenie i wiedzę dotyczącą tego rynku”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.