Kamil Stoch odebrał Mercedesa-AMG GLA 45 – Portal PR - 24PR
Kamil Stoch odebrał Mercedesa-AMG GLA 45

24.11.2014 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Właściwy samochód dla właściwego człowieka – mistrz olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich Kamil Stoch odebrał kluczyki do białego GLA 45 AMG. Kompaktowy SUV dysponuje najmocniejszym produkowanym seryjnie silnikiem 4-cylindrowym na świecie – 2-litrową jednostką turbo o pojemności 360 KM. W rezultacie od 0 do 100 km/h przyspiesza w ciągu zaledwie 4,8 s i osiąga prędkość maksymalną 250 km/h. Dla porównania, skoczkowie na największych skoczniach rozpędzają się do ponad 100 km/h.

Ale nie tylko sportowe osiągi łączą Kamila Stocha i GLA 45 AMG. Mercedes legitymuje się najlepszą w segmencie aerodynamiką, zestrojony przez inżynierów z Affalterbach układ jezdny oraz bezpośredni, progresywny układ kierowniczy zapewniają mu wyjątkową dynamikę jazdy i zwinność, a wysokowydajne hamulce AMG z perforowanymi tarczami (350 mm średnicy z przodu i 330 mm z tyłu) pozwalają skutecznie wytracać prędkość. Są też różnice – w przeciwieństwie do właściciela, kompaktowy SUV ze stajni Mercedes-AMG zawsze pewnie trzyma się drogi. Pomaga mu w tym inteligentny napęd na obie osie 4MATIC.

Kamil Stoch – zdobywca Pucharu Świata w sezonie 2013/2014, podwójny mistrz olimpijski i indywidualny mistrz świata w skokach narciarskich – odebrał kluczyki do białego GLA 45 AMG w siedzibie salonu Sobiesław Zasada Automotive w Krakowie. Kamil od dłuższego czasu współpracuje z Mercedes-Benz. Jako ambasador marki, ostatnio jeździł najmocniejszą Klasą A – modelem A 45 AMG. „Mam z nią świetne wspomnienia. W górach przyda mi się jednak wyższy prześwit GLA 45 AMG, no i relingi do mocowania sprzętu. Na szczęście oba modele napędza ten sam silnik i oba mają to samo niesamowite brzmienie!” – powiedział skoczek.

KS3

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.