Kasia Bargielska dyrektorem marketingu w ClickMeeting – Portal PR - 24PR
Kasia Bargielska dyrektorem marketingu w ClickMeeting

24.11.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

ClickMeeting, platforma do spotkań i konferencji online oraz webinarów, ogłosiła, że Kasia Bargielska dołączyła do zespołu jako Dyrektor Marketingu. Kasia ma na koncie wiele sukcesów w zakresie online marketingu, sponsoringu i cobrandingu, a także w marketingu ATL na różnych rynkach. Jej doświadczenie obejmuje marketing B2B i B2C w branży technologicznej, medialnej i reklamowej.

„Kasia przynosi ze sobą bogate doświadczenie i świeże pomysły” mówi Szymon Grabowski, twórca i CEO ClickMeeting. „Będzie odgrywała kluczową rolę we wprowadzaniu innowacji mających na celu wzmacnianie naszej pozycji lidera branży wideokonferencji.”

O KASI BARGIELSKIEJ
Kasia Bargielska ostatnio pełniła funkcję dyrektora marketingu w IVONA Software, spółce zależnej amerykańskiej firmy Amazon, która rozwija technologię text-to-speech. W ciągu 5 spędzonych tam lat Kasia rozwinęła strategie marketingowe, które pomogły firmie osiągnąć czołową pozycję w branży.
Kasia ma łącznie 19 lat doświadczenia w marketingu, które zdobyła w takich firmach, jak Agora (wydawca Gazety Wyborczej), Wirtualna Polska, DSV Trading, Polskapresse Media Group oraz IVONA Software.

„Ostatnio podjęliśmy szereg decyzji dotyczących sposobu prezentacji naszych brandów,” mówi Szymon Grabowski. „ClickMeeting zawsze się wyróżniał i dostrzegamy w nim potencjał, który dopiero co zaczęliśmy wykorzystywać. Serdecznie witamy Kasię Bargielską i cieszymy się na jej dynamiczne przywództwo.”

O PLATFORMIE CLICKMEETING
Oparta o przeglądarkę platforma ClickMeeting pozwala użytkownikom na tworzenie permanentnych pokojów spotkań na potrzeby spotkań ad hoc, jak również na zaplanowanie spotkań, takich jak webinary, szkolenia i spotkania z klientami. Narzędzia do rebrandingu pozwalają dodać logo firmy oraz dostosować wygląd pokoju oraz poczekalni, m.in. za pomocą wbudowanych skórek.

W pokoju spotkań można wyświetlać obraz wideo i dźwięk nawet 4 prezenterów jednocześnie oraz udzielać głosu dowolnemu uczestnikowi spotkania. Darmowe aplikacje na urządzenia mobilne umożliwiają prowadzenie i udział w spotkaniu za pomocą iPada Apple, pada Galaxy Android, Blackberry PlayBook, iPhone’a oraz smartfonów z systemem Android.

ClickMeeting zawiera wbudowane narzędzia do prezentacji slajdów, obrazów i filmów, umożliwiając przy tym wspólne przeglądanie dokumentów i współpracę. Cyfrowa tablica umożliwia rysowanie, zaznaczanie i robienie notatek. Opcja udostępniania pulpitu minimalizuje opóźnienia w transmisji i problemy z synchronizacją. Aby uzyskać natychmiastowy feedback, można skorzystać z kwestionariuszy i testów, jak również interaktywnego czatu, tłumaczonego na 52 języki.

Opcja nagrywania umożliwia późniejsze udostępnienie zapisu spotkania na własnej stronie internetowej lub poprzez panel ClickMeeting. Platforma zbiera także dane statystyczne dotyczące spotkań oraz pojedynczych uczestników.

ClickMeeting

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.