Looksoft wybrał agencję PR – Portal PR - 24PR
Looksoft wybrał agencję PR

12.11.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Looksoft, jedna z pierwszych firm w Polsce, która wyspecjalizowała się w tworzeniu zaawansowanych technologicznie aplikacji mobilnych i marketingu mobilnym, rozpoczął współpracę z agencją White Label Public Relations. Domeną agencji jest obsługa firm z rynku nowych technologii i oferujących innowacyjne narzędzia oraz usługi wspierające rozwój biznesu a także start-upów.

„Mobile to jeden z najdynamiczniej rozwijajacych się obszarów z sektora nowych technologii, które coraz mocniej obecne są w życiu każdego z nas. Wierzymy, że komunikacja oparta na zrozumieniu technologicznych trendów oraz potrzeb ich odbiorców to klucz do budowania dialogu i zaufania pomiędzy twórcami nowoczesnych rozwiązań technologicznych a ich użytkownikami. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z White Label Public Relations. – informuje Łukasz Makowski, CEO Looksoft.  

Umowa została podpisana na czas nieokreślony. Agencja odpowiada za opracowanie strategii komunikacji Looksoftu i kompleksowe działania z zakresu PR.  Realizacją projektu z ramienia White Label zajmuje się zespół konsultantów kierowany przez Joannę Stopyrę.

White Label Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.