Małgorzata Rogala redaktor naczelną magazynów „Cztery Kąty” i „Dom&Wnętrze” – Portal PR - 24PR
Małgorzata Rogala redaktor naczelną magazynów „Cztery Kąty” i „Dom&Wnętrze”

24.11.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Od grudnia br. Małgorzata Rogala będzie jednocześnie redaktor naczelną miesięczników „Cztery Kąty” i „Dom&Wnętrze”. Oba wnętrzarskie magazyny Agory zachowają swój dotychczasowy charakter i będą prezentować treści skierowane do grona swoich stałych czytelników.

– „Cztery Kąty” i „Dom&Wnętrze” to dwa najstarsze polskie tytuły wnętrzarskie – obydwa ukazują się od ponad 20 lat. Prowadzenie magazynów z taką tradycją i historią, z jednego segmentu, a jednocześnie tak różnych i skierowanych do innego czytelnika – to interesujące i fascynujące zadanie. Będziemy pracować nad dalszym wzmacnianiem pozycji „Czterech Kątów” i „Dom&Wnętrze” oraz podkreślaniem ich wyrazistego charakteru – mówi Małgorzata Rogala.

Małgorzata Rogala pracuje w Agorze od lipca 2013 r. Jako redaktor naczelna „Dom&Wnętrze” odpowiadała za przygotowanie relaunchu pisma. Dzięki zaproponowanym przez nią zmianom tytuł przekształcił się w ekskluzywne pismo wnętrzarskie prezentujące trendy najlepszego designu z Polski i zagranicy.
Wcześniej Rogala pracowała przez 10 lat w „Elle” jako szefowa działu Uroda i zastępczyni redaktor naczelnej. Przez dwa lata była redaktor naczelną magazynu wnętrzarskiego „Dom z pomysłem”.

Dotychczasowa redaktor naczelna „Czterech Kątów” – Iwona Kmita zakończyła współpracę z Agorą.

Agora SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.