Merlin.pl nowym klientem Cheil Poland – Portal PR - 24PR
Merlin.pl nowym klientem Cheil Poland

25.11.2014 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Cheil Poland rozpoczął współpracę z wiodącym sklepem internetowym Merlin.pl.

Merlin.pl powierzył agencji przygotowanie kampanii świątecznej obejmującej OOH, prasę, billboardy sponsorskie, pre-rolle oraz podstronę produktową. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na szeroki i różnorodny asortymentu multistore’u, który pozwoli znaleźć prezent dla wszystkich, których chcielibyśmy obdarować w okresie świątecznym. Kampania pod hasłem „Pół miliona inspiracji w Merlin.pl” wystartowała w listopadzie.

Cheil Poland poprowadzi również długoterminową komunikację Merlin.pl w kanałach social media. W ramach współpracy agencja odpowiedzialna jest za przygotowanie oraz implementację strategii, budowanie społeczności i zaangażowania,  monitoring oraz kampanie reklamowe na Facebooku na Twitterze t

Cheil Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.