Multi Communications dla Polar – Portal PR - 24PR
Multi Communications dla Polar

17.11.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Multi Communications rozpoczęła pracę dla firmy Polar – światowego lidera w produkcji monitorów pracy serca dla ludzi aktywnych sportowo. Agencja będzie odpowiedzialna za launch komunikacyjny fińskiej firmy na rynku polskim.

W ramach współpracy Multi Communications odpowiada za działania z zakresu media relations, w tym za organizację konferencji firmy Polar. Projekt realizowany jest przez zespół zajmujący się nowymi technologiami i lifestylem.

Polar oferuje monitory pracy serca do biegania, ćwiczeń fitness i cross-training oraz komputery rowerowe i zegarki sportowe z gps do treningu wytrzymałościowego. Obecnie firma zatrudnia 1200 pracowników na całym świecie, posiada 26 filii i zarządza siecią dystrybucyjną składającą się z ponad 35 000 sklepów działających w ponad 80 krajach.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.