Nowe stanowisko i awans w Skanska Property Poland – Portal PR - 24PR
Nowe stanowisko i awans w Skanska Property Poland

14.11.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Małgorzata Turek, dotychczas kierująca działem prawnym Skanska Property Poland, została dyrektorem operacyjnym odpowiedzialnym łącznie za dział prawny oraz bezpośrednią koordynację wszystkich transakcji w spółce.

W Skanska Małgorzata Turek pracuje od 2012 roku. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości, zarówno w międzynarodowej kancelarii jak i firmach deweloperskich.

Funkcja dyrektora operacyjnego została stworzona w odpowiedzi na bieżące potrzeby firmy, która realizuje inwestycje biurowe na terenie największych miast w Polsce. Małgorzata Turek będzie w Skanska Property Poland odpowiedzialna za dział prawny, koordynację wszystkich transakcji w bliskiej współpracy z dyrektorami regionalnymi i działem transakcji firmy na terenie Europy Środkowo-Wschodniej oraz organizację prac zarządu polskiej spółki.
Małgorzata Turek jest również członkiem zarządu Skanska Property Poland.

Skanska Property Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.