Nowy Dyrektor Działu Powierzchni Handlowych w agencji doradczej Savills – Portal PR - 24PR
Nowy Dyrektor Działu Powierzchni Handlowych w agencji doradczej Savills

09.11.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Jarosław Tutaj został nowym Dyrektorem Działu Powierzchni Handlowych w międzynarodowej agencji doradczej Savills. Nowe stanowisko objął z początkiem listopada. Ta nominacja to kolejny krok w kierunku realizacji strategii Savills związanej z planami zdobycia wiodącej pozycji wśród agencji doradczych na polskim rynku nieruchomości.

Jarosław posiada 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez ostatnie dwa lata odpowiadał za komercjalizację obiektów handlowych z portfolio Echo Investment, m.in. Galerii Echo Kielce, Galaxy Szczecin, Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu, Olimpii Bełchatów, Venedy Łomża oraz Outlet Parku Szczecin. Wcześniej pracował jako dyrektor Działu Najmu w Gray International, gdzie zajmował się m.in. wynajem powierzchni w centrum handlowym Felicity Lublin. W Apsys Polska brał również udział w wynajmie jednej z największych galerii handlowych w Polsce – Manufaktury w Łodzi. Doświadczenie w agencji doradczej zbierał przez kilka lat pracy w zespole wynajmu powierzchni handlowych Jones Lang LaSalle.

“Cieszę się bardzo, że osoba z tak wszechstronnym doświadczeniem i przeglądem rynku powierzchni handlowych staje na czele działu wynajmu powierzchni handlowych. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie Jarka stworzą dodatkową wartość dla naszych klientów poszukujących prawdziwego wsparcia w komercjalizacji swoich projektów, ale także w kontekście wsparcia usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami, doradztwem inwestycyjnym i wycenami. Jarosław będzie odpowiadał za rozwój zespołu i pozyskanie nowych klientów do naszego portfolio obiektów handlowych. Wierzę, że sprosta zadaniu i za kilka miesięcy będziemy mogli cieszyć się pierwszymi sukcesami”, mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills Polska.

Jarosław jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Real Estate Investment.

Savills

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.