Nowy Property Manager w SEGRO – Portal PR - 24PR
Nowy Property Manager w SEGRO

24.11.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

SEGRO, wiodący deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, powiększył swój zespół o nowego pracownika. Od października 2014 Krzysztof Lisiecki objął stanowisko Property Managera, odpowiedzialnego za zarządzanie inwestycjami SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki oraz SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki. 

Krzysztof Lisiecki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawo. Licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami uzyskał w 2010 roku. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunkach: „Gospodarka nieruchomościami” oraz „Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej”. W toku całej kariery zawodowej związany z nieruchomościami – początkowo w obszarze obsługi prawnej procesów zarządzania nieruchomościami, później zarządzania publicznym zasobem nieruchomości.

W zespole SEGRO Krzysztof Lisiecki opiekuje się dwoma parkami w rejonie Poznania: SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki oraz SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki, które oferują obecnie ponad 240 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej.

„Zgodnie z przyjętą przez nas strategią, zarządzamy naszymi parkami we własnym zakresie. Zarządzanie nieruchomościami z poziomu właściciela jest korzystne dla najemców, którzy mogą zwrócić się bezpośrednio do nas ze wszystkimi sprawami dotyczącymi funkcjonowania obiektu. Klienci bardzo cenią sobie bieżący, niekiedy nawet codzienny, kontakt z naszymi Property Managerami. Cieszymy się, że zespół Property Managerów SEGRO poszerzył się o osobę z tak bogatym doświadczeniem zawodowym.” – mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.