Paweł Markowski nowym członkiem Zarządu Benefit Systems – Portal PR - 24PR
Paweł Markowski nowym członkiem Zarządu Benefit Systems

26.11.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

25 listopada 2014 roku Paweł Markowski został powołany przez Radę Nadzorczą Spółki Benefit Systems na stanowisko członka zarządu, odpowiedzialnego za rozwój nowych produktów Spółki.

– Paweł jest managerem doświadczonym we wdrażaniu oraz wzmacnianiu pozycji innowacyjnych produktów na rynku, jak również w kompleksowym wpieraniu firm, które dynamicznie rozwijają się. Wiedza Pawła oraz jego doświadczenie będą stanowić dla naszej Spółki istotne wsparcie w dalszym rozwoju i wzmacnianiu oferty w segmencie nowych produktów. Oferta ta ma zapewnić pracodawcom dostęp do nowoczesnych i kompleksowych programów motywacyjnych, wspierających rozwój, równowagę i zaangażowanie pracowników, reprezentujących różne pokolenia – mówi Tomasz Józefacki, prezes Zarządu Benefit Systems.

Paweł Markowski odpowiada za rozwój nowych produktów Benefit Systems, a w szczególności programu motywacyjnego MultiBenefit. Powołanie nowego członka Zarządu związane jest z decyzją Zarządu Benefit Systems S.A. o rozpoczęciu procesu zmian w strukturze organizacyjnej Grupy. W ramach zmian z Benefit Systems S.A. zostanie wyodrębniony nowy podmiot, skupiający w sobie wszystkie nowe produkty i usługi Spółki, które nie są związane z programem MultiSport. Nowym podmiotem zarządzać będzie Paweł Markowski.

Paweł Markowski posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju nowych produktów. Dotychczas pełnił funkcję członka zarządu w Grupie Zelmer (obecnie Grupa BSH), gdzie odpowiadał za rozwój nowych produktów (marki Zelmer, Ufesa, Profilo i Pitsos). W latach 2008-2010 był odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii rozwoju Grupy Zelmer, w ramach której Grupa wdrożyła blisko 300 nowych produktów i zbudowała działalność eksportową stanowiącą dziś ponad 50% przychodów. Wcześniej Dyrektor Zarządzający BPI Polska, firmy doradczej specjalizującej się w strategiach rozwoju oraz systemach zarządzania. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie pełni także rolę członka Rady Nadzorczej Grupy UNIBEP.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.