Ponadczasowa Luisa Spagnoli w Galerii Mokotów – Portal PR - 24PR
Ponadczasowa Luisa Spagnoli w Galerii Mokotów

13.11.2014 Kategoria: Moda. Autor: admin

Kolejna topowa włoska marka otworzyła swój butik w Galerii Mokotów. Nic w tym dziwnego, że trendy w mediolańskich wybiegów wychodzą naprzeciw wymagającym polskim klientkom.  Marka Luisa Spagnoli to opowieść o tradycji, włoskiej kreatywności i talencie kobiety, która stała się symbolem swojej epoki inspirując przyszłe pokolenia.

Ekskluzywny butik pojawił się na II piętrze Galerii Mokotów i naturalnie wtopił się w Aleję Projektantów, w której znajdują się marki top fashion. Firma założona w 1928 roku przez Luisę Spagnoli, dzięki przebojowości właścicielki szybko stała się legendą włoskiego przemysłu odzieżowego. Do dziś jest postrzegana jako mieszanka twórczej energii, umiejętności zawodowych, osobistej i rodzinnej inicjatywy – elementów charakterystycznych dla regionu Perugia, w którym marka powstała. Dzięki połączeniu tych elementów kolekcje Luisa Spagnoli kojarzą się z prestiżem, jakością i ponadczasową modą.

Tegoroczną kolekcję na sezon jesień-zima charakteryzuje klasa i dobry smak. Kobieta ubrana w tę markę lubi wyróżnić się w ciągu dnia swoim oryginalnym i wyrafinowanym stylem, zwracać uwagę starannie dobranymi akcesoriami – a wszystko to w duchu najwyższej elegancji. Sukienki, spódnice, żakiety i inne części garderoby uszyte są z klasycznych tkanin: od tartanu po tweed, w ponadczasowej bieli lub czerni, a także w modnym kolorze pomarańczy.

Kolekcję Luisa Spagnoli uzupełnia linia akcesoriów, na przykład torby – worki w rozmiarze oversize, które przydadzą się podczas najbardziej szalonych zakupów, a także torebki na ramię. Na szczególną uwagę zasługują akcesoria w zwierzęce wzory: zebry lub lamparta.

Pełen asortyment jest dostępny w butiku w Galerii Mokotów od 10 listopada 2014.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.