Życie to podróż – Portal PR - 24PR
Życie to podróż

24.11.2014 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Pod hasłem „Życie to podróż” ruszyła  kampania promująca ofertę na lato 2015 największego polskiego touroperatora – Biura Podróży Itaka.

Zdjęcia do spotu w kampanii „Życie to podróż” zostały zrealizowane na greckiej wyspie Kafalonia. Autorką kreacji i reżyserem jest Joanna Orleańska z FDR studio, a autorem zdjęć i współreżyserem Damian Pietrasik. FDR Studio odpowiedzialne było również za produkcję i postprodukcję materiałów filmowych. Fotosy wykonane podczas realizacji przez fotograf Olgę Majrowską posłużyły do stworzenia layoutów do kampanii.

Spoty 30- i 45-sekundowe zostaną wyemitowane m.in. na antenie telewizji: TVN, Polsat, w kanałach tematycznych oraz w kinach na terenie całego kraju. W spocie reklamowym zagrali m.in :Miss Polski Paulina Krupińska, ceniony aktor i prezenter telewizyjny Paweł Orleański oraz topmodelka Patrycja Laufer.

„Bardzo cieszy mnie fakt, że kolejny raz udało nam się zrealizować spot, w którym ukazujemy to, co dla Itaki jest najważniejsze, czyli ludzi, ich emocje oraz radość z podróżowania i poznawania najróżniejszych zakątków świata” – mówi Joanna Orleańska. „Staraliśmy się w wizerunkowym filmie pokazać strategiczną wartość dla naszego Klienta – zadowolenie Podróżujących. Ponieważ oferta Itaki jest tak bogata nie skupialiśmy się na pokazaniu  żadnego konkretnego kierunku. Najwyższa jakość usług  zawsze przekłada się na zadowolenie klientów i to właśnie pokazujemy w spocie. „FDR Studio istnieje na rynku od 15 lat. Specjalizuje się m.in. w kompleksowej produkcji i postprodukcji filmów fabularnych, dokumentalnych i reklamowych. Z Itaką pracuje na stałe od 6 lat.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.