ActiveJet sponsorem „FC Lesznowola” – Portal PR - 24PR
ActiveJet sponsorem „FC Lesznowola”

01.12.2014 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Marka ActiveJet prócz aktywnego sponsoringu drużyny kolarskiej ActiveJet Team, po raz kolejny zaangażowała się w działalność na rzecz piłki nożnej. W latach 2011-2013 była głównym sponsorem Legii Warszawa. Tym razem będzie wspierać lokalną społeczność z gminy Lesznowola biorąc pod swoje skrzydła Stowarzyszenie Miłośników Piłki Nożnej „FC Lesznowola”.

Sport jest jednym z najważniejszych obszarów strategii marketingowej marki ActiveJet. Od lat wspieramy sportowców w drodze do osiągania sukcesów. Obecnie jesteśmy tytularnym sponsorem ActiveJet Team, zawodowej drużyny kolarskiej. Tego typu działania są dla nas nie tylko bardzo ważnym narzędziem marketingowym, ale także możliwością wspierania istotnych inicjatyw. Umowa ze Stowarzyszeniem Miłośników Piłki Nożnej „FC Lesznowola” to kolejny sposób na wsparcie lokalnej społeczności. Wcześniej mieliśmy taką okazję m.in. przy organizacji minimaratonów w gminie Lesznowola, imprez biegowych „Biegnij Warszawo” czy „Bieg Ursynowa” – powiedziała Ewelina Woldan-Nowak, kierownik ds. marketingu marki ActiveJet.

Umowę sponsorską podpisano na okres 12 miesięcy do grudnia 2015 roku. W tym czasie marka ActiveJet będzie wspierała Stowarzyszenie w działaniach zmierzających do rozwijania i pielęgnowania pasji młodych piłkarzy oraz w budowaniu nowej jakości piłki nożnej w najbliższej okolicy siedziby Action S.A.

Stowarzyszenie Miłośników Piłki Nożnej „FC LESZNOWOLA” działa na terenie gminy od 2012 roku. Jego głównym celem jest umożliwienie uprawiania piłki nożnej wszystkim mieszkańcom gminy oraz reprezentowanie jej w rozgrywkach ligowych na terenie całego kraju.

ACTION SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.