ALFA – seria designerskich obudów od MODECOM – Portal PR - 24PR
ALFA – seria designerskich obudów od MODECOM

15.12.2014 Kategoria: Komputery. Autor: admin

MODECOM – Oficjalny Partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej i czołowy producent na rynku obudów, zasilaczy i urządzeń mobilnych – zaprezentowała dwa modele designerskich obudów typu mini ATX – MODECOM ALFA M1 oraz ALFA M2.
alfa m1 (2) 600x800 MODECOM ALFA M1 oraz ALFA M2 to dwa wyjątkowe na rynku obudów komputerowych modele, które zachwycają idealnie skomponowaną z wysokich jakościowo materiałów konstrukcją: trwałego aluminium oraz przezroczystego akrylu. Dzięki połączeniu tych dwóch wyjątkowych tworzyw producentowi udało się stworzyć produkty olśniewające nowoczesnym i minimalistycznym designem oraz precyzją wykonania.
Najnowsze obudowy MODECOM zostały zaprojektowane z myślą o tych użytkownikach komputerów stacjonarnych, którzy zwracają szczególną uwagę na design i estetykę posiadanych przez siebie sprzętów. MODECOM ALFA M1 i ALFA M2 są produktami, których innowacyjne wzornictwo pasuje do każdego typu wnętrza, zarówno klasycznego mieszkania, czy industrialnego loftu. Obudowy oprócz tradycyjnego zastosowania mogą spełnić także funkcję współpracującej ze sprzętem audio i wideo, nowoczesnej multimedialnej stacji do odtwarzania muzyki, czy filmów.
Pomimo niewielkich rozmiarów ALFA M1 (303,1 x 223 x 400 mm) i ALFA M2 (300 x 176 x 380 mm) ich wnętrze zachwyca doskonałym systemem organizacji przestrzeni z trzema miejscami do montażu dysków lub wentylatorów lub systemów wodnego chłodzenia. Ponadto konstrukcje obydwu modeli umożliwiają zamontowanie zasilacza na samym dole.
Obydwa modele wyposażono w dwa porty USB 3.0, wejście audio HD i wejście mikrofonowe. W trosce o maksymalny komfort użytkowania, złącza zostały umieszczone w łatwo dostępnym dla użytkownika miejscu – na frontowym panelu obudowy. Na szczególną uwagę zasługują również łatwe do odkręcenia ręcznego śrubki na panelu bocznym, które zapewniają błyskawiczny dostęp do wewnętrznych komponentów komputera. Konstrukcje obydwu obudów tworzą idealnie dopasowany oraz pyłoszczelny monolit.

Sugerowane ceny:
– MODECOM ALFA M1: 375 zł brutto
– MODECOM ALFA M2: 282 zł brutto

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.