Ambasador Hiszpanii i Prezydent Imaginarium na uroczystej inauguracji sklepu – Portal PR - 24PR
Ambasador Hiszpanii i Prezydent Imaginarium na uroczystej inauguracji sklepu

03.12.2014 Kategoria: Handel. Autor: admin

Ambasador Królestwa Hiszpanii Agustín Núñez Martínez oraz Félix Tena, pomysłodawca, założyciel i prezydent Imaginarium, jednej z największych na świecie sieci sklepów z zabawkami, uroczyście zainaugurowali pierwszy concept shop w warszawskiej Arkadii. – Wierzę, że w niedługim czasie zabawki Imaginarium zaskarbią sobie sympatię zarówno dzieci jak i rodziców – podkreślała podczas otwarcia Agnieszka Tomasiak, współwłaścicielka sklepu.

Według koncepcji firmy, dziecko jest królem. Małym królem, który może przejść, znanymi na całym świecie, małymi drzwiami do świata zabawek Imaginarium – podkreślał ambasador Hiszpanii Agustín Núñez Martínez. Portal wejściowy, składający się z oddzielnego wejścia dla dzieci i dorosłych, to znak firmowy hiszpańskiej marki. Podobnie jak fragmenty ścian imitujące tradycyjną tablicę, po której można pisać kredą. Pracownicy wykorzystują je do informowania o promocjach i specjalnych okazjach.

Zabawki Imaginarium dostępne są w ponad 400 tradycyjnych sklepach i 1500 punktach sprzedaży w 26 krajach na czterech kontynentach. Marka założona przez Félixa Tenę w 1992 roku w Saragossie, konsekwentnie stawia na podkreślanie roli zabawek w kontekście prawidłowego rozwoju, edukacji i wychowania dzieci. – Cieszymy się, że zabawki, ale przede wszystkim wartości które chcemy dzięki nim przekazywać, są już dostępne w Polsce. Długo czekaliśmy żeby pojawić się nad Wisłą. Z punktu widzenia rozwoju firmy, Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem – podkreślał Félix Tena.

 

Sklep w Arkadii jest jedną z dwóch pierwszych lokalizacji w Polsce. Druga dostępna jest w warszawskim centrum handlowym Sadyba Best Mall. Właścicielki sklepów – Agnieszka Tomasiak i Veneta Petkova – podkreślają jednak, że w ciągu najbliższych trzech lat planują otworzyć do 15 nowych lokalizacji – 10 własnych i 5 działających na zasadach franczyzy.

Heima Studio PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.