Aspire V Nitro – Portal PR - 24PR
Aspire V Nitro

15.12.2014 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Acer przedstawia Aspire V Nitro z ekranem 4K

Podsumowanie:

• Serię laptopów Acer Aspire V Nitro Black Edition uzupełnia model o przekątnej ekranu 15,6”
i rozdzielczości Ultra HD.
• Laptopy z serii Black Edition są wyposażone w czterordzeniowe procesory Intel® Core™ 5-tej generacji, karty graficzne Nvidia® GeForce® GTX, karty sieciowe WiFi 2×2 w standardzie „ac” oraz pojemne dyski twarde i SSD.
Laptop_Acer_Aspire_V_Nitro_BlackEdition_01

 

Acer rozszerzył serię wydajnych notebooków Aspire V Nitro, dodając do listy konfiguracji model wyposażony w ekran o przekątnej 15,6” i rozdzielczości Ultra HD. Matryca IPS UHD pozwala wyświetlić obraz 4-krotnie bardziej szczegółowy w stosunku do standardowych modeli z ekranem 1080p FullHD.
Tak jak pozostałe modele z serii Black Edition, nowy Aspire V Nitro jest wyposażony w procesor o standardowym napięciu Intel® Core™ i7-4710HQ oraz kartę graficzną GeForce® GTX 860M. Taka konfiguracja zapewnia wysoką wydajność w wymagających zadaniach, jak obróbka obrazu, renderowanie wideo czy projektowanie 3D. Specyfikację uzupełniają: karta sieciowa z dwiema antenami pracująca w trybie MIMO 2×2, obsługująca zakresy 2,4GHz i 5GHz oraz cztery głośniki o łącznej mocy 8W z obsługą Dolby Digital Plus Home Theater™.
Laptopy Acer Aspire V Nitro wyróżniają się eleganckim designem – pokrywa została ozdobiona detalem wykonanym w technologii Nanodrukowanej Litografii (NIL). Za niskie temperatury podczas obciążenia odpowiadają systemy Acer CoolBoost oraz Acer DustDefender. CoolBoost okresowo podnosi prędkość obrotową wentylatorów dodatkowo schładzając podzespoły o 11%. Z kolei DustDefender zapobiega gromadzeniu się kurzu, dzięki wentylatorom obracającym się w obie strony.
Cena i dostępność
Model Aspire V Nitro Black Edition z ekranem o przekątnej 15,6” i rozdzielczości 4K jest już dostępny w sprzedaży w cenie od 6799 PLN.
O firmie Acer
Założona w roku 1976 firma Acer prowadzi działalność w dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych oraz związanych z nimi usług. Swoją uwagę koncentruje na pracach badawczo-rozwojowych, projektowaniu, marketingu oraz sprzedaży innowacyjnych produktów ułatwiających życie, a także na zapewnianiu pomocy technicznej. Wśród produktów oferowanych przez Acer znajdują się komputery osobiste, monitory, projektory, serwery, tablety i smartfony ‒ narzędzia, których nasi klienci potrzebują do pokonywania ograniczeń i odkrywania nowych obszarów. Acer zatrudnia 7400 pracowników i zajmuje 4. miejsce na świecie w ogólnym segmencie komputerów osobistych (IDC 2013). W roku 2013 przychody firmy wyniosły 12,02 miliarda USD. Więcej informacji na stronie www.acer.com.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.