BSA The Software Alliance z Edelman Polska – Portal PR - 24PR
BSA The Software Alliance z Edelman Polska

03.12.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Edelman Polska nawiązał współpracę z BSA The Software Alliance, branżową organizacją non-profit, reprezentującą producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego.

Globalną misją BSA jest promowanie długofalowego rozwoju środowiska prawnego i legislacyjnego, sprzyjającego rozwojowi rynku informatycznego oraz reprezentowanie interesów swoich członków na całym świecie. Programy BSA wspierają innowacyjność, rozwój i konkurencyjność rynku oprogramowania komercyjnego i technologii pokrewnych.

BSA działa w ponad 60 krajach. Główna siedziba mieści się w Waszyngtonie, zaś biura regionalne w Londynie (EMEA) i Singapurze (Azja).

Po stronie agencji, zespołem odpowiedzialnym za działania komunikacyjne dla BSA The Software Alliance w Polsce kieruje Dominik Walknowski, Innovation & Tech Practice Director.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.