DTZ zatrudnia nowych Dyrektorów – Portal PR - 24PR
DTZ zatrudnia nowych Dyrektorów

01.12.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Warszawski oddział firmy DTZ został wzmocniony o dwie osoby na szczeblu dyrektorskim. Marc Le Bozec dołączył dziś do zespołu DTZ jako dyrektor zespołu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych, a Monika Woźniak-Zawioła została dyrektorem ds. nieruchomości handlowych w zespole Rynków Kapitałowych. Stanowisko objęła 1 listopada br.

Dołączenie do zespołów DTZ dwóch tak doświadczonych menedżerów jest potwierdzeniem potencjału dalszego rozwoju DTZ. Dzięki tym angażom wzmocnimy naszą ofertę i zwiększymy udział w dwóch kluczowych segmentach rynku. To kolejna dobra informacja dla DTZ po niedawnej transakcji sprzedaży spółki na rzecz konsorcjum TPG i nadchodzącym przejęciu spółki Cassidy Turley w USA. Naszym celem jest stabilny i długofalowy wzrost, a angaż kluczowych ekspertów umożliwi polskiemu oddziałowi firmy jeszcze lepszą obsługę lokalnych i globalnych klientów, skomentował Alan Colquhoun, Dyrektor Zarządający na Europę Środkowo-Wschodnią, DTZ.

Marc Le Bozec jest doświadczonym specjalistą w sektorze 3PL/4PL, który od 10 lat pracuje w Polsce na stanowiskach menedżerskich, w tym w FM Logistic, Kuehne & Nagel, ID logistics i Forte SA. Wcześniej, Le Bozec zdobywał doświadczenie we Francji, gdzie pracował dla takich firm jak Atofina czy Domaxel, będącej platformą dystrybucyjną Leroy Merlin. Do obowiązków Le Bozec należało m.in. negocjowanie transakcji przejęć, zbycia i najmu nieruchomości. W DTZ Le Bozec stanie na czele zespołu Wynajmu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych. Do jego głównych obowiązków będzie należało realizowanie projektów przejęć i sprzedaży nieruchomości dla użytkowników końcowych i właścicieli, w tym transakcji najmu oraz typu „build-to-suit”.

Monika Woźniak-Zawioła jest specjalistą w obszarze nieruchomości komercyjnych z ponad 16 letnim doświadczeniem na polskim rynku, które zdobywała w takich firmach jak: ING Real Estate, Tri-Granit Development, Apsys i ECE Projektmanagement. Większość swojej kariery Wożniak-Zawioła spędziła w sektorze detalicznym/centrów handlowych – zajmowała m.in. stanowisko menedżera ds. przejęć i rozwoju w Tri-Granit i Apsys oraz menedżera ds. rozwoju w ECE Projektmanagement. Na poprzednich stanowiskach, Wożniak-Zawioła uczestniczyła w licznych projektach związanych z centrami handlowymi, dzięki którym posiada doświadczenie w procesie rozwoju działalności, fuzjach i przejęciach, zarządzaniu transakcjami, due diligence i analizie finansowej. W DTZ Wożniak-Zawioła jest odpowiedzialna za transakcje inwestycyjne w sektorze detalicznym i centrów handlowych. Dołączyła do dynamicznie rozwijającego się zespołu Rynków Kapitałowych, w skład którego wchodzi dziewięciu pełnoetatowych specjalistów, a na jego czele stoi Craig Maguire.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.