Dyrektor Zarządzający MSL WARSAW w kapitule EMEA SABRE AWARDS 2015 – Portal PR - 24PR
Dyrektor Zarządzający MSL WARSAW w kapitule EMEA SABRE AWARDS 2015

08.12.2014 Kategoria: MARKETING. Autor: admin

Sebastian Stępak, Dyrektor Zarządzający MSL WARSAW dołączy do grona jury jednej z najbardziej rozpoznawalnych nagród branży PR na świecie – Sabre Awards. Sebastian będzie oceniał prace firm i agencji z regionu EMEA.
W jury tegorocznej edycji konkursu zasiądzie ponad 40 ekspertów z całego świata. Są to reprezentanci najbardziej uznanych agencji sieciowych oraz osoby zarządzające komunikacją największych marek na świecie.

Jury będzie oceniać blisko tysiące zgłoszeń konkursowych, w których niejednokrotnie znaleźli się laureaci z Polski.
Sebastian Stępak zasiada w zarządzie lokalnego oddziału grupy MSL oraz pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego MSL WARSAW, drugiej obok MSLGROUP marki PR-owej francuskiego koncernu PUBLICIS GROUPE w Polsce.
Sebastian rozpoczął pracę w branży PR w 2003 roku w agencji Ciszewski Public Relations. Po kilku latach pracy w agencjach Tomorrow, Sigma i Grayling wrócił do firmy w 2011 roku, na chwilę przed akwizycją MSLGROUP jako zastępca Dyrektora Zarządzającego. Dzisiaj odpowiada za rozwój MSL WARSAW.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.