Ewa Wąsikowska-Tomczyńska w Grupie Super Express – Portal PR - 24PR
Ewa Wąsikowska-Tomczyńska w Grupie Super Express

03.12.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Ewa Wąsikowska-Tomczyńska obejmuje stanowisko Project Managera w Grupie Super Express. Będzie odpowiadać m.in. za tygodnik „SE TV”, dodatek telewizyjny do „Super Expressu”.

Ewa Wąsikowska-Tomczyńska ma różnorodne i wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży medialnej. Przez ostatni rok pracowała w Wydawnictwie Hippocampus, gdzie odpowiadała za marketing i PR. Wcześniej przez 7 lat związana była z Wydawnictwem Bauer, pełniąc funkcje redaktor naczelnej w tytułach telewizyjnych, m.in. w dwutygodnikach „Tele Świat” i „TV14”. Drogę zawodową zaczynała jako dziennikarka „Super Expressu”.

Tomasz Lada, który dotąd pełnił funkcję szefa dodatku „SE TV”, rozstał się z wydawnictwem.

Grupę Super Express tworzą: gazeta codzienna „Super Express”, serwis internetowy Se.pl, wydania zagraniczne „Super Expressu”, aplikacje mobilne oraz liczne wydawnictwa tematyczne. Redaktorem naczelnym Grupy jest Sławomir Jastrzębowski.

ZPR Media S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.