FLPR zmienia się na PaRoots – Portal PR - 24PR
FLPR zmienia się na PaRoots

11.12.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Public&Media Relations – FLPR Factory of look, wchodząca w skład FL Group, zdecydowała się na zmiany. Nowa nazwa – PaRoots – to tylko jeden z wielu elementów towarzyszących rebrandingowi marki i zapowiedź rozwoju agencji w kierunku szerszego spojrzenia na komunikację i reklamę.

Zmiana nie tylko nazwy
W ramach rebrandingu zmieniła się nie tylko nazwa agencji i logo, ale przede wszystkim podejście strategiczne w stosunku do kanałów komunikacji. PaRoots wzlatuje na wyżyny kreatywności zdając sobie sprawę z tego, że dobre podstawy – stabilność, profesjonalizm, odpowiedzialność – to nie wszystko. Dokładny, głęboki do samych korzeni research, to u nich konieczność. “PaRoots twardo stąpa po ziemi, ale zawsze z głową w chmurach“ – mówi Marcin Chabier właściciel FL Group, w skład której wchodzi Agencja PaRoots.

Nowa nazwa agencji i pełny rebranding zostały wdrożone z początkiem grudnia.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.