Glob Nieruchomości finalizuje sprzedaż obiektu Coca-Coli w Gdyni – Portal PR - 24PR
Glob Nieruchomości finalizuje sprzedaż obiektu Coca-Coli w Gdyni

30.12.2014 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

19 listopada 2014 r. w Gdyni została sfinalizowana transakcja sprzedaży obiektu produkcyjno-magazynowego firmy Coca-Cola HBC Polska. Nowym właścicielem nieruchomości, składającej się z gruntu o powierzchni 8,7 ha oraz zabudowań produkcyjno-magazynowych o powierzchni 14 tys. m2, została firma RUBO Bogdan Szpilman.

Grupa RUBO to czołowy polski producent systemów rusztowań budowlanych. Inwestycja związana ze zmianą siedziby firmy jest efektem rozwoju przedsiębiorstwa i realizacji planów dalszej ekspansji na rynki krajowe i międzynarodowe:
– Zakup tego obiektu jest kluczowym elementem strategii rozwoju naszej firmy. Pomyślność tej transakcji pozwoliła nam na poczynienie kolejnych kroków zmierzających do wzmocnienia naszej pozycji i zwiększenia efektywności działań. Na każdym etapie procesu kupna nieruchomości widoczne były zaangażowanie, doświadczenie oraz profesjonalizm agencji Glob Nieruchomości – komentuje Marzena Szpilman, właściciel firmy RUBO.
Zadowolenia z przebiegu transakcji nie kryje też Jacek Krajewski, Dyrektor Działu Prawnego, członek zarządu Spółki Coca-Cola HBC Polska – Bazując na dotychczasowej współpracy z Glob Nieruchomości, zdecydowaliśmy się na powierzenie Pani Anecie Ławnikowicz kolejnego projektu. Jej profesjonalizm i sprawność działania potwierdziły, iż podjęliśmy słuszną decyzję.
To już trzecia transakcja sprzedaży nieruchomości należącej do Coca-Cola, przy której pośredniczy Glob Nieruchomości. – Tym większa jest nasza satysfakcja, ze współpraca z tak dużym, światowym koncernem, jakim jest Coca-Cola, generuje wspólne, zamierzone sukcesy. Zakres naszej pracy przy sprzedaży tego obiektu, oprócz analizy rynku pod kątem potencjalnych klientów, obejmował również szereg innych kwestii koniecznych do sfinalizowania transakcji m.in. kompletacja i aktualizacja dokumentacji nieruchomości, aktywny udział w negocjacjach warunków komercyjnych oraz pomoc w ustaleniach dotyczących reorganizacji działalności obiektu – mówi Aneta Ławnikowicz, dyrektor zarządzający Glob Nieruchomości.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.