Innowacja w skanowaniu – Portal PR - 24PR
Innowacja w skanowaniu

17.12.2014 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Innowacja w skanowaniu – rodzina Plustek eScan już dostępna w Polsce.

 

MODECOM – licencjonowany dystrybutor marki Plustek w Polsce, wprowadził do swojej oferty pierwsze urządzenie z najnowszej rodziny skanerów – Plustek eScan A150.

escan_a150_1 (1)
Zgodnie z aktualnymi trendami nowy modelu cechuje wysoką wydajność charakterystyczna dla urządzeń biurowych. Jednocześnie obsługa skanera za pomocą wbudowanego panelu dotykowego jest prosta i intuicyjna.

Cechą wyróżniającą ten produkt jest siedmiocalowy wyświetlacz LCD. Dotykowy ekran jest wygodnym interfejsem dla użytkownika ułatwiającym konfiguracje oraz obsługę skanera.

Zainstalowane w pamięci urządzenia oprogramowanie umożliwia przekształcenie na format cyfrowy wszelkiego rodzaju dokumentów, bez potrzeby podłączania skanera do komputera.  Każdy zeskanowany dokument może być dodatkowo przez użytkownika zweryfikowany, a w razie potrzeby edytowany bezpośrednio przed zapisem.

Skaner Plustek eScan A150 charakteryzuje się ponadto szybką i płynną pracą do 25 stron na minutę. Urządzenie w ciągu jednego dnia jest w stanie zeskanować aż do 1500 arkuszy. Efektywność pracy zapewnia automatyczny podajnik dokumentów (ADF) o pojemności do 50 kartek.

Plustek eScan A150 jest podłączany do komputera za pomocą portu USB. Pracę sieciową zapewniają interfejsy sieciowe LAN (gniazdo sieciowe RJ45) oraz WLAN (moduł Wi-Fi). Dodatkowo obecność portu USB umożliwia podłączenie do skanera pamięci USB lub dysku twardego.

Istotną cechą urządzenia jest możliwość  wysyłanie materiałów do  różnych lokalizacji: dysk USB, folder sieciowy, urządzenia mobilne, poczta e-mail, czy serwerze w chmurze.

Najważniejsze funkcje:

– samodzielny skaner z ekranem LCD 7”

– prostota obsługi

– interfejsy LAN oraz WLAN

– skanowanie i wysyłanie materiałów w trzech prostych krokach

– skanowanie do komputera PC, portu USB, folderu sieciowego, urządzenia mobilnego, email, FTP

– obsługiwane chmury: Dropbox, Google Drive, Evernote

– podajnik na 50 kartek

– prędkość 25 stron na minutę

Sugerowana cena urządzenia to: 2899 zł brutto

Okres gwarancji wynosi 24 miesiące.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.