J.W. Construction Holding S.A. nowym sponsorem strategicznym AZS Politechnika Warszawska – Portal PR - 24PR
J.W. Construction Holding S.A. nowym sponsorem strategicznym AZS Politechnika Warszawska

12.12.2014 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Drużyna siatkówki AZS Politechnika Warszawska zyskała w sezonie 2014/2015 PlusLigi nowego sponsora strategicznego – J.W. Construction Holding S.A. Największy polski deweloper wziął pod swoje skrzydła stołeczną drużynę siatkarzy.

Po zdobyciu przez naszą reprezentację mistrzostwa świata popularność siatkówki przeżywa swój renesans. To dobry moment także dla zespołu AZS Politechniki Warszawskiej, który związał się nowym kontraktem z największym polskim deweloperem J.W. Construction Holding S.A., zyskującym tym samym tytuł Sponsora Strategicznego Drużyny.
Zależy nam na wspieraniu działań dających możliwości rozwoju młodym ludziom w naszym kraju. Warszawa jest rynkiem, na którym dostępna jest większość naszej oferty. Jesteśmy tutaj silnie obecni i czujemy się
w obowiązku wspomagać młodych, zarówno przez takie inicjatywy jak nasza najnowsza oferta domów i mieszkań w programie MDM, jak i sponsoring młodych talentów – powiedział Józef Wojciechowski, Przewodniczący Rady Nadzorczej i Główny Akcjonariusz Spółki J.W. Construction Holding S.A. Chcemy, aby AZS Politechnika Warszawska, po trudnościach finansowych, stała się silnym zespołem, w którym najlepsi zawodnicy będą mogli rozwijać skrzydła, a walka o wysokie cele będzie dla nich najważniejsza. Zawsze wierzyłem w ducha sportu i potencjał gry zespołowej. – dodaje.
J.W. Construction Holding S.A. było już sponsorem zespołu AZS Politechnika Warszawska. Deweloper wspierał drużynę w latach 2006-2008.
Prezes AZS Politechnika Warszawska Jolanta Dolecka podkreśliła rolę firmy J.W. Construction Holding S.A. w warszawskim sporcie. Panu Józefowi Wojciechowskiemu zależy na tym, żeby w naszym mieście funkcjonowały silne kluby. Udowodnił to po raz kolejny. Postanowił nam pomóc, za co jestem mu bardzo wdzięczna – powiedziała. Chciałabym, żeby nasza współpraca zaowocowała sukcesami. Mamy świetny, młody zespół, klub po latach posuchy staje na nogi, możemy więc optymistycznie patrzeć́ w przyszłość́ – wyjaśniła, szeroko się uśmiechając.

W bieżącym sezonie AZS Politechnika Warszawa gra w mocno zmienionym, odmłodzonym składzie.
Z poprzedniego zostało tylko trzech siatkarzy: Artur Szalpuk, Mateusz Sacharewicz i Maciej Olenderek. Podopieczni Jakuba Bedaruka do tej pory spisują się całkiem nieźle. Drużyna, która zeszły sezon zakończyła na 6 miejscu w PlusLidze, została typowana w tym do objawienia pierwszej jego części. Kolejne mecze zweryfikują czy po trudnym okresie zespół, przy wsparciu nowego sponsora, osiągnie sukces w trwającym sezonie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.