Jakub Rzeźniczak nowym ambasadorem marki PUMA – Portal PR - 24PR
Jakub Rzeźniczak nowym ambasadorem marki PUMA

19.12.2014 Kategoria: Sport. Autor: admin

PUMA – czołowa marka odzieży sportowej na świecie, oficjalnie ogłosiła nawiązanie współpracy z piłkarzem Legii Warszawa, Jakub Rzeźniczakiem.
Jeden z najlepszych obrońców Ekstraklasy dołączył tym samym do m.in. Grzegorza Krychowiaka i Bartosza Bereszyńskiego, którzy są polskimi ambasadorami firmy spod znaku dzikiego kota.
W ramach zawartego porozumienia, Rzeźniczak będzie m.in. występował w modelu butów PUMA evoSPEED we wszystkich meczach polskiej ligi, europejskich pucharów, a także reprezentacji narodowej. Umowa została podpisana na dwa lata. Na co dzień, bardzo ważny jest dla mnie zdrowy tryb życia. Chcąc grać jeszcze lepiej, nie tylko dużo trenuję i zdrowo się odżywiam, ale też dbam o najwyższej jakości sprzęt sportowy. PUMA nie musiała długo namawiać mnie do współpracy, wystarczyło, że przetestowałem jej produkty. Wnioski? Ogromny postęp technologiczny, a przy tym świetny, nowoczesny wygląd. Z przyjemnością będę nosił nie tylko buty piłkarskie, ale także inne produkty z najnowszej kolekcji. To najlepszy wybór dla dynamicznych osób, chcących osiągać jeszcze większe sukcesy
– powiedział piłkarz Legii Warszawa, Jakub Rzeźniczak.
Rzeźniczak jest wychowankiem Łódzkiego Klubu Sportowego. W swojej karierze, występował również w Widzewie Łódź. Z Legią, jest związany od 2004 roku.
To właśnie w stołecznym klubie odnosił największe sukcesy. Trzy razy zdobył mistrzostwo Polski i czterokrotnie sięgnął po Puchar Polski. W 2008 roku, zadebiutował w reprezentacji kraju. Na swoim koncie ma dziewięć meczów
w narodowych barwach. Występuje na pozycji obrońcy lub defensywnego pomocnika.
Rzeźniczak będzie występował w butach PUMA evoSPEED od początku rundy wiosennej.

PUMA jest jedną z wiodących światowych marek sportowych, zajmującą się projektowaniem, rozwojem, sprzedażą i marketingiem obuwia, odzieży i akcesoriów. Od 65 lat PUMA tworzy szybkie produkty dla najszybszych zawodników na świecie. Oferuje produkty sportowe oraz odzież codzienną inspirowaną sportowym stylem, w kategoriach takich jak: piłka nożna, bieganie, treningi i fitness, golf i sporty motorowe. Chcąc wprowadzić innowacyjność i szybki design do sportowego świata mody, PUMA angażuje się w ekscytującą współpracę ze światowymi projektantami, takimi jak Alexander McQueen i Mihara Yasuhiro. Grupa PUMA jest właścicielem marki Puma, Cobra Golf, Tretorn, Dobotex i Brandon. Firma, z siedzibą w Herzogenaurach w Niemczech, dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia ponad 10.000 osób na całym świecie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.