Katarzyna Dorocińska Dyrektorem ds. Komunikacji i Marketingu w Colliers International – Portal PR - 24PR
Katarzyna Dorocińska Dyrektorem ds. Komunikacji i Marketingu w Colliers International

01.12.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Katarzyna Dorocińska objęła stanowisko Dyrektora ds. Komunikacji i Marketingu w firmie doradczej Colliers International. Będzie odpowiedzialna za strategię komunikacyjną i marketingową, jak również koordynację działań operacyjnych. Z działem marketingu Colliers w Polsce związana od 2013 roku. W latach 2005-2007 pracowała dla biura Colliers w Londynie, a następnie w Moskwie, gdzie zajmowała się marketingiem nieruchomości.

Katarzyna posiada 15-letnie doświadczenie w dziedzinie marketingu oraz reklamy. Przed dołączeniem do Colliers pełniła m.in. funkcję Dyrektor Kreatywnej w Ascott Group w Moskwie oraz pracowała dla takich firm, jak: Leo Burnett na Węgrzech oraz warszawskich oddziałów Ogilvy One Worldwide, Lowe Group i Upstairs Young & Rubicam. Katarzyna jest absolwentką warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku Grafika Komputerowa. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich na ww. uczelni.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.