Manta MA424 – Portal PR - 24PR
Manta MA424

15.12.2014 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Manta MA424 – pierwszy smartwatch Manta już w sprzedaży

Warszawa, 15 listopada 2014r. – Firma Manta S.A. największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz Oficjalny Partner Ekstraklasy – wprowadza do sprzedaży niezwykle elegancki i funkcjonalny smartwatch.

Czy to jeszcze zegarek? Raczej nie! To prawdziwe urządzenie multimedialne, wyświetlające nie tylko datę i godzinę, ale dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth 3.0, zapewni stałą komunikację ze smartfonem lub tabletem.  Urządzenie informuje o nadchodzących wiadomościach tekstowych i połączeniach telefonicznych, a każdy nowy kontakt zapisany na smartfonie lub tablecie zostanie automatycznie synchronizowany i pojawi  się w zegarku.

Manta_smartwatch_MA424

Obok tak oczywistych funkcji jak możliwość dzwonienia, Mantę MA424 wyposażono w szereg innych przydatnych możliwości. Za pośrednictwem smartwatch’a możemy sterować różnymi czynnościami naszych urządzeń np. uruchamiać spust migawki aparatu fotograficznego telefonu lub tabletu lub też wydawać różne komendy w głosowe*. Od teraz robienie zdjęć grupowych z pewnej odległości nie może być łatwiejsze! Zegarek posiada także wbudowane radio FM i może pełnić funkcję pilota, umożliwiającego zdalne odtwarzanie ulubionych utworów.

Bardzo przydatna funkcja Anti-lost spodoba się wszystkim tym, którzy w ferworze dnia codziennego potrafią zapodziać telefon pod stertą papierów lub między poduszkami kanapy – system połączy się z zagubionym telefonem, który poinformuje o swojej obecności dźwiękiem oraz wibracją. Łatwe i szybkie parowanie urządzeń umożliwi specjalna dedykowana i darmowa aplikacja BT notifier dostępna w sklepie Androida.

Amatorów dalekich wędrówek czy po prostu spacerów ucieszy zapewne funkcja krokomierza, który precyzyjnie określi  ile kroków, kalorii, metrów przeszliśmy i spaliliśmy.

*funkcja dostępna w języku angielskim, uzależniona od modelu smartfona.

Specyfikacja techniczna Manta MA424

– CPU: MTK6260 – 360MHz – ROM: 128M

– G-sensor – krokomierz – Głośnik 8ohm/0.7W

– Bateria li-ion 3.7V/350mAh

– Mikrofon

– Wibracje

– FM Radio

– Bluetooth 3.0

– Przyciski: jeden przycisk fizyczny (włącz/wyłącz) + trzy przyciski dotykowe (wybieranie+menu+powrót)

– Port USB: 5Pin port Micro USB do podłączenia słuchawek i do ładowania

– Inteligentna synchronizacja bluetooth

– Połączenia telefoniczne poprzez bluetooth

– Synchronizacja książki telefonicznej

– Synchronizacja historii połączeń

– Zdalne sterowanie odtwarzaczem audio

– Możliwość sterowania komendami głosowymi

– ANTI-lost

– Synchronizacja wiadomości

– Zdalne sterowanie migawką aparatu w telefonie

– Powiadomienia

– Synchronizacja czasu i daty

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 299 zł

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.